Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Bylo 9. 9. 2009, když jsme oficiálně zahájili provoz

Redakce

Redakce

10. 9. 2009

topzine-logo2Možná jste si říkali, že nakonec jsme oficiálně nezačali. Nikde na Topzine.cz žádný článek o zahájení, dost komponentů stále není spuštěných. Co tedy znamená oficiální zahájení?

Nové logo Topzine.cz, Autor: Ondřej Čepelka

Nové logo Topzine.cz, Autor: Ondřej Čepelka

Oficiální zahájení pro celý tým, který pracuje na Topzine.cz znamená především oficiální odpovědnost, více profesionality a především je to začátek něčeho nového. Nedávno jsme předělali grafickou podobu Topzine.cz, která by měla být více svěží, optimističtější a přehlednější. Ještě nyní se pracuje na některých detailech a úpravách, které jistě pravidelný čtenář zaregistruje.

Tím jsem se dostal k podstatné věci. Můžete se totiž na Topzine.cz zaregistrovat a vytvořit si svůj profil. S touto internetovou identitou se pak budete moci nejen pohybovat po magazínové části portálu, ale také v chystané sekci pro kapely nebo komunitě. Svůj profil na Topzine.cz budete moci využívat v následujících dnech především pro pokládání otázek hostům naší redakce, kteří budou odpovídat čtenářům on-line.

Přímo 9. 9. jsme neslavili a nezapomněli na naše zahájení, slavit se bude. Pokud chcete oslavit tzv. nulté narozeniny našeho portálu, přijďte 10. října do pražského Abatonu, kde zahraje 14 velmi zajímavých hudebních kytarových projektů. Více informací o této akci na www.topzine.cz/festival.

Pevně věříme, že si Topzine.cz oblíbíte. Nově zavádíme e-mailovou adresu dopisy@topzine.cz, kam nám mohou čtenáři směřovat své názory a ohlasy na jednotlivé redakční příspěvky.

Začínáme!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bylo 9. 9. 2009, když jsme oficiálně zahájili provoz