Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Bradley Cooper a spol. jedou na třetí pařbu. Tentokrát do Mexika

Tým režiséra Todda Phillipse už se dává opět dohromady, aby dokonal vyvrcholení pařmenské trilogie. Objeví se v něm staří známí i nový záporák v podání Freda Flinstonea.

FOTO: Hangover

I muži mají své dny. Zdroj: Warner

O tom, že v jednoduchosti je síla, režisér komedií Todd Phillips už rozhodně nepochybuje. Těžko by se našla prostší komediální zápletka než historka o partě přátel stojících čelem vůči následkům svého alkoholového řádění.

Přesto Pařba ve Vegas před třemi lety zaznamenala kolosální úspěch, nastartovala kariéru Zacha Galifianakise, stala se kultem a špatně si nevedlo ani její loňské pokračování situované do thajského Bangkoku. Přípravy třetího dílu jsou na spadnutí a před pár dny se ke štábu přidal i John Goodman známý především z filmů Flinstoneovi a Big Lebowski.

Přečtěte si recenzi předchozího dílu série, Pařba v Bangkoku

Ten si zahraje hlavního rivala opilecké skvadry, která se objeví v tradičním složení: Bradley Cooper, Ed Helms, Justin Bartha a Galifianakis. Povedená čtveřice to tentokráte rozjede v Mexiku. Traduje se, že se ale zastaví i v Las Vegas, kde jejich trampoty začaly.

Kruh se tedy uzavře a třetí Pařba prý bude pro tuhle partičku poslední. Doufejme, že přinese více nových nápadů než druhá, která ve výsledku vypadala jak jednička natočená přes asijský kopírák.

The Hangover Part III

Komedie
USA, 2013

Režie: Todd Phillips
Hrají: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Mike Tyson, Ken Jeong, Mike Epps, Sondra Currie, Heather Graham, Sasha Barrese, John Goodman

Premiéra: rok 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bradley Cooper a spol. jedou na třetí pařbu. Tentokrát do Mexika