Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Ben Stiller a Vince Vaughn jsou zase spolu. A zachrání svět před ufouny

Dvojice protihráčů z Vybíjené a Starskyho a Hutche tentokrát ale bude stát na jedné straně barikády. Jako příslušníci sousedské hlídky budou čelit nadpřirozenému nebezpečí.

Ben Stiller Vince Vaughn

Ben Stiller a Vince Vaughn budou v nové komedii zachraňovat svět před mimozemšťany, Zdroj: distributor filmu

Ben Stiller a Vince Vaughn nestáli od roku 2004 před kamerou pohromadě, teď se ale vracejí v plné polní v dobrodružné sci-fi komedii The Neighborhood Watch. Zahrají si dva tatínky z předměstí, kteří se stanou členy sousedské hlídky. Péče o bezpečnost v jejich čtvrti však vytváří spíše záminku pro fungování této domobrany.

Hlavní náplní jejich schůzek je pánská zábava všeho druhu, během níž si unavené hlavy rodin mají odpočinout od svých manželek a ratolestí. Pánové ovšem odhalí nebezpečný plán mimozemšťanů na zničení světa, a tak budou nuceni přejít od užívání si k rázným činům.

Původní scénář k filmu napsali komik Seth Rogen a jeho parťák Evan Goldberg, z jejichž pera vzešly již např. komedie Superbad nebo komiksárna Zelený sršeň. Poslední verzi pak přepsal herec Justin Theroux, který se Stillerem napsal úspěšnou Tropickou bouři. Na režijní stoličku měl původně usednout David Dobkin (Nesvatbovi), nakonec ale snímek vznikne pod taktovkou Akivy Schaffera (Pirát silnic) v produkci Shawna Levyho.

Vedle Stillera a Vaughna uvidíme Willa Forteho (Bratři Solomonovi), Rosemarie DeWitt (seriál Tara a její svět) a také populárního Mosse z Ajťáků Richarda Ayoadea.

Partičce komiků The Frat Pack, jíž jsou Stiller a Vaughn členy, spolu s Owenem Wilsonem, Jackem Blackem, Willem Ferrellem a Stevem Carellem, už dlouho chyběl nějaký pořádný filmový hit. Potenciál The Neighborhood Watch vypadá ovšem víc než slibně.

Neighborhood Watch, The

Komedie
USA, 2013

Režie: Akiva Schaffer
Hrají: Jonah Hill, Ben Stiller, Vince Vaughn, Rosemarie DeWitt

Premiéra v ČR: 27. července 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ben Stiller a Vince Vaughn jsou zase spolu. A zachrání svět před ufouny