Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Baby boom útočí na Hollywood! Po Natalie Portman má děcko i Bellamy z Muse

Foto: Tvůj snoubenec, můj milenecPoslední dobou se s dětmi slavných osobností roztrhl pytel: Kate Hudson, Victoria Beckham, Natalie Portman…  Kam přiletěl čáp a kam vrána?

Foto: kate-hudson-youtube

Těhotná Kate Hudson a Colin Egglesfield, Zdroj: youtube.com

Kate Hudson v sobotu porodila chlapce

Kate Hudson se v sobotu 9. července stala dvojnásobnou matkou a herečka Goldie Hawn podruhé babičkou. Kate svému snoubenci, členovi kapely Muse Mattovi Bellamymu, porodila syna. Sedmiletý Ryder, kterého má herečka s bývalým manželem Chrisem Robinsonem, tak získal malého nevlastního bratříčka, jehož jméno Kate a Matt zatím veřejnosti tají.

Klan Beckhamových se rozšířil o holčičku

Victoria Beckham zabrzdila postupně vznikající Beckhamovu jedenáctku, když v neděli 10. července  na svět přivedla ne čtvrtého fotbalistu, ale malou princeznu. Ale třeba ji bráškové Brooklyn (12), Romeo (8) a Cruz (6) čutat do meruny přeci jen naučí.

Tori Spelling v očekávání

V dubnu hvězdička seriálu Beverly Hills 902 10 oficiálně prostřednictvím Twitteru oznámila, že čeká potomka. S manželem Deanem McDermottem má už čtyřletého syna Liama a dvouletou Stellu.

Foto: natalie-portman-golden-globe-2011-youtube

Těhotná Natalie Portman při přebírání Zlatého glóbusu

Černá labuť Natalie Portman má syna

Film Černá labuť byl pro Natalii Portman nejen pracovním úspěchem, ale i osobním. Při jeho natáčení se totiž seznámila s choreografem Benjaminem Millepiedem. Zasnoubili se a v červnu mu porodila syna Alepha.

Edith a Marcel

Francouzská herečka Marion Cotillard svou největší filmovou roli už dostala, když excelovala jako Edith Piaf ve stejnojmenném snímku. Koncem května se ocitla v jiné – životní roli. Spolu s hercem a režisérem Guillaumem Canetem se stali rodiči. A svého synka pojmenovali jak jinak než Marcel (stejně se jmenovala i životní láska samotné Edith).

Phoebe z Čarodějek bude rodit koncem léta

A Alyssa Milano, představitelka Phoebe Halliwelové ze seriálu Čarodějky, by měla koncem léta svému manželovi Davidovi Bugliari také porodit syna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Baby boom útočí na Hollywood! Po Natalie Portman má děcko i Bellamy z Muse