Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Těhotná Victoria Beckham nepřestává pracovat. Jako módní návrhářka sklízí obdiv

Redakce

Redakce

9. 3. 2011

FOTO: Victoria BeckhamVětšina lidí zná Victorii Beckham jako manželku slavného fotbalisty Davida Beckhama a také jako bývalou zpěvačku skupiny Spice Girls. Ovšem v poslední době je o Victorii Beckham slyšet jako o stále úspěšnější módní návrhářce.

FOTO: Victoria Beckham

Pracovitá Posh Spice, Zdroj: victoriabeckham.com

Když se Victoria rozhodla vyměnit svou pěveckou kariéru za návrhářskou, mnoho lidí ji nechápalo a nevěřilo tomu, že by mohla uspět. Kritici byli připraveni a čekali na vhodný okamžik, kdy na její kolekci vypustí svou srdcervoucí kritiku. Všechny, včetně jejího manžela Davida, zaskočila zpráva, že byly kabelky bývalé Posh Spice vyprodány. A to teprve po pár týdnech a i přes to, že se cena jedné kabelky vyšplhala v přepočtu až ke 258 000 korunám!

V každém ohledu bývají začátky nejkrušnější a nebylo tomu jinak ani u Victorie. Během své návrhářské kariéry změnila nejen své postoje a názory, ale i svůj styl. Mladistvé prvky v jejím šatníku nahradilo ženské a elegantní oblečení. Totéž platilo i u doplňků.

Foto: Sluneční brýle navržené Victorií Beckham

Brýle navržené Victorií se prodávají po celém světě

„Lidé měli předsudky, ale pracovala jsem tvrdě a pokorně. I po šesti úspěšných kolekcích mám před sebou dlouhou, dlouhou cestu a spoustu práce,“ přiznala Victoria. Pokud si někdo někdy myslel o této návrhářce, že není cílevědomá, určitě už dávno změnil názor, jelikož se už od začátku drží své vize, tvrdě pracuje a módní návrhářství myslí opravdu vážně.

Její úspěch v módní branži stoupal rychlostí blesku. Mezi její nejdůležitější zakázky nové kariéry patřilo navrhování kostýmů pro turné Beyoncé Knowles. Beyoncé se pro manželku Davida Beckhama rozhodla proto, že se stala jejím velkým fanouškem. Sluneční brýle, které dostala od Victorie jako dárek, nosila na všechny možné akce.

FOTO: Džíny z kolekce Victoria Beckham

Nejnovější džínová kolekce

Bydlet v Los Angeles a mít za manžela slavného fotbalistu se stalo pro Victorii velkou výhodou. Po čase si její šaty začalo objednávat čím dál více celebrit. Patří mezi ně například Cameron Diaz, Madonna, Leighton Meester, Demi Moore, Jennifer Lopez, Heidi Klum a Gwyneth Paltrow. Stejně tak se její modely začínaly objevovat v seriálech, a to především v Gossip Girl (Super Drbna), kde je móda jedno z hlavních témat.

V čem tkví její úspěch?

Tahle módní návrhářka ví, co je žádané. Připomíná mi trochu začátky Coco Chanel, kdy kolekce překypovaly tím nejdůležitějším – ženskostí, elegancí a jedinečným stylem. Sluneční brýle navržené Victorií se prodávají po celém světě. Společenské šaty si objednávají zejména celebrity na důležité společenské akce. Nesmíme také zapomenout na kolekce vůní, přičemž se o některé z nich dělí se svým manželem.

FOTO: Kolekce jaro 2011, Victoria Beckham

Kolekce jaro/léto 2011

Na newyorském týdnu módy Posh Spice představila svou nejnovější kolekci. Dominující barvy jsou především tmavě vínová, modrá, černá, šedá, ale také kanárkově žlutá. Oblečení v této kolekci je volnější a splývavé, což je největší výhodou hlavně pro Victorii, jelikož čeká čtvrté dítě. Přesto tvrdí, že návrhy dokončila před tím, než zjistila, že je těhotná.

Uvidíme, kam povede cesta této módní návrhářky. Ale jsem si jistá, že o ní ještě hodně uslyšíme.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Těhotná Victoria Beckham nepřestává pracovat. Jako módní návrhářka sklízí obdiv