Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

6 zajímavostí o Ryanu Goslingovi: Fascinuje ho představa vyloupení banky

Ryana už jsme viděli v různých rolích a pokaždé je radost na něj koukat. Na první pohled však sladce působící herec přemýšlí i nad tím, jaké by to bylo vykrást banku. Chcete vědět, proč to zatím neudělal?

FOTO: Ryan Gosling ve filmu Drive

Pokud jde o Ryana, i párátko v puse může být sexy. Zdroj: Blue Sky Film

Ryan Gosling svou kariéru nastartoval už ve dvanácti letech. Zlom však přišel až o devět let později, kdy ztvárnil hlavní postavu Dannyho Balinta, mladého žida, který se stane neonacistou, ve filmu Svatý boj.

Do většího povědomí diváků se však dostal až v roce 2004 díky snímku Zápisník jedné lásky. Tam se mimo jiné setkal s Rachel McAdams, se kterou ztvárnili mileneckou dvojici a později spolu i nějakou dobu chodili.

Jako kluk se hodně pral. Chtěl se vyrovnat silnějším chlapcům, a to jenom aby se zalíbil holkám. Škole nikdy moc nedal, ukončil ji v 17 letech, aby se mohl naplno věnovat herecké kariéře. A dobře udělal. Letos můžeme Ryana vidět v několika filmech, momentálně hraje v kinech velmi zajímavý snímek odehrávající se v roce 1949, a to Gangster Squad – Lovci mafie.

1. Málem byl členem Backstreet Boys

Ryan je krom herce i vášnivým muzikantem, konkrétně jazzmanem. Mimo to že hraje na klavír a zpíval v kapele Dead Man’s Bones, vydal i píseň s názvem Put Me In The Car. Jako třešnička na dortu je pozvání A. J. McLeanem na konkurz do kdysi populární chlapecké kapely Bacsktreet Boys. Ryan však toto pozvání odmítl.

2. Malý provokatér a rváč

Ryan si jednou postěžoval, že když byl mladší, vůbec na něj neletěly  holky (těžko uvěřit). Snažil se zapůsobit tak, že provokoval ty nejsilnější kluky na škole, protože si myslel, že když je přepere, zalíbí se dívkám. Bohužel je však nikdy nepřepral a akorát si vysloužil jeden rok domácího učení. Školu ukončil v pouhých 17 letech, nicméně ohledně zájmu žen si už herec nemusí dělat starosti.

3. Žil u Justina Timberlaka

Jak již bylo zmíněno, kariéru nastartoval ve 12 letech, kdy vystupoval v kabaretu The Mickey Mouse Club po boku Britney Spears, Christiny Aquilery a Justina Timberlaka. Během natáčení, po celé dva roky, dokonce Ryan u Justina bydlel.

4. Odvahu nemá pouze ve scénáři

Odvážný je Ryan i ve skutečnosti. Tu projevil během jedné vypjaté situace na Manhattanu, kdy od sebe oddělil dva muže přetahující se o obraz. Přihlížející začali tušit, o koho se jedná, až ve chvíli, kdy Ryan tento spor ukončil tím, že vytáhl 20 dolarů a dal je jednomu z mužů s dotazem, zda se tím problém vyřeší. A vyřešil.

FOTO: Nejlepší filmový polibek

Ryan a Rachel tvořili pár i mimo filmové plátno. Zdroj: New Line Cinema

5. Nemá rád posilovny

A to z prostého důvodu. Myslí si, že trávit čas posilováním je naprostá ztráta času. Člověk si musí pořádně máknout, aby svaly vypracoval, a prý jsou stejně úplně k ničemu.

 6. Chtěl by vyloupit banku

Kdo z nás občas nepomyslel na to, jaké by to bylo vykrást banku. Ovšem většina z nás upustila od této představy s úsměvem na tváři. Ryan se jednou zmínil, že tato představa ho vždy fascinovala. A důvod, proč ještě žádnou nevyloupil? Jednoduše proto, že se bojí vězení.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

6 zajímavostí o Ryanu Goslingovi: Fascinuje ho představa vyloupení banky