Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

6 zajímavostí o Channingu Tatumovi: Málem přišel o svou mužskou chloubu

Vendula Kadlecová

Vendula Kadlecová

17. 2. 2013

Rok 2013 bude pro Channinga Tatuma opravdu nabitý, uvidíme ho minimálně v pěti filmech různých žánrů. Připravte se na tatumovskou smršť zajímavostí o loňském nejvíce sexy muži planety.

Channing bez trika ve filmu Bez kalhot. Kdo se v tom má vyznat?. Zdroj: Warner Bros. Pictures

Channing bez trika ve filmu Bez kalhot. Kdo se v tom má vyznat? Zdroj: Warner Bros. Pictures

Tento svalnatý herec na sebe upoutal tanečními schopnostmi ve snímku Let’s dance, a to i přesto, že nikdy předtím netančil. Dostával jednu nabídku za druhou a kromě fanynek v pubertě začínal pomalu dobývat také srdce zralých žen.

Ve svých dvaatřiceti má Channing Tatum za sebou slušnou řádku rolí, a i když už je pár let šťastně ženatý, jeho úsměvu a vypracované postavě odolá jen málokterá z nás.

1. Labutí píseň striptéra

Po skončení školy Channing pracoval jako podomní obchodník nebo dělník na stavbě, ale všichni si pamatují jen jeho povolání striptéra, které ho provází i v herecké kariéře. Při natáčení snímku Bez kalhot se dokonce se štábem vrátil do města Tampa, kde se svým tělem skutečně zkoušel živit.

Sám herec na celou situaci reaguje trochu podrážděně: „Tenhle film je má labutí píseň. Už nikdy, nikdy víc nebudu dělat nebo říkat nic, co by souviselo se striptýzem.“

2. V rytmu lásky

Průlom v kariéře nastal díky komedii Super náhradník a tanečnímu filmu Let’s dance, kdy se Tatum zapsal do paměti diváků. Kromě stoupající obliby si Channing z natáčení Let’s dance odnesl i bonus v podobě herecké partnerky Jenny Dewan, která si o dva roky později změnila příjmení na Dewan-Tatum.

3. Pro film je nahota nutná

Tak takové heslo by mohl klidně razit. I přesto, že se striptérstvím nechce být více spojován, ve filmu Navždy spolu Channing odhalil své dokonalé pozadí. To podle něj bylo nezbytně nutné a k příběhu to patřilo.

Také jeho žena na danou scénu reagovala s nadšením: „Opravdu to stojí za podívání. Myslím, že to bude scéna, kterou si lidé nahrají a budou si ji pouštět znovu a znovu.“

4. Chválí, kudy chodí

Channing se nechal slyšet, že jeho kolegyně Amanda Seyfried z dojemného příběhu Milý Johne, by prý se svým hlasem mohla bez problémů porazit Miley Cyrus. Tvrdí, že má hlas jako anděl.

Ani Amanda ale nezůstává s komplimenty pozadu. Ta ho pro změnu pochválila za perfektní líbání. Údajně to bylo mnohem lepší než se sexbombou Megan Fox, s níž si střihla lesbický polibek v hororu Bacha, kouše!

FOTO: Channing Tatum a jeho žena ve filmu Let's Dance

Od lásky k tanci je jen krůček k lásce opravdové. Zdroj: Touchstone Pictures

5. Málem přišel o to nejcennější

Řeč však není o lásce nebo rodině, ale skutečně o tom nejcennějším, co muže dělá mužem. Při natáčení Veřejných nepřátel se chtěl v mrazivých podmínkách ohřát vařící vodou, bohužel se však ohřál i na místech, kde si to nepřál.

„Když mě vezli do nemocnice, řekl jsem řidiči: ‚ Asi mě budeš muset omráčit, protože nevím, jestli tu bolest snesu. Prostě se po něčem natáhni a prašti mě do týla.‘ Ke všemu kolem mě stálo pět dalších chlapů a prohlíželo si mé scvrklé a spálené přirození,“ směje se herec.

6. Nová role: Sexy taťka

Ačkoliv má Channing na tento i příští rok naplánovaný jeden film za druhým, bude muset ve svém pracovním tempu značně povolit. S manželkou totiž koncem prosince oznámili světu radostnou zprávu: potomek už je na cestě!

V tu chvíli sice zaplakala nejedna fanynka, ale Channing se na svého prvorozeného drobečka nesmírně těší: „Jsem opravdu šťastný! Nejradši bych měl aspoň patnáct dětí.“ No, aspoň jednu věc nemusíme Jenně závidět.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

6 zajímavostí o Channingu Tatumovi: Málem přišel o svou mužskou chloubu