×
TOPZINE.cz

6 zajímavostí o Channingu Tatumovi: Málem přišel o svou mužskou chloubu

FOTO: Channing tatum. DremWorks

Rok 2013 bude pro Channinga Tatuma opravdu nabitý, uvidíme ho minimálně v pěti filmech různých žánrů. Připravte se na tatumovskou smršť zajímavostí o loňském nejvíce sexy muži planety.

Channing bez trika ve filmu Bez kalhot. Kdo se v tom má vyznat?. Zdroj: Warner Bros. Pictures
Channing bez trika ve filmu Bez kalhot. Kdo se v tom má vyznat? Zdroj: Warner Bros. Pictures

Tento svalnatý herec na sebe upoutal tanečními schopnostmi ve snímku Let’s dance, a to i přesto, že nikdy předtím netančil. Dostával jednu nabídku za druhou a kromě fanynek v pubertě začínal pomalu dobývat také srdce zralých žen.

Ve svých dvaatřiceti má Channing Tatum za sebou slušnou řádku rolí, a i když už je pár let šťastně ženatý, jeho úsměvu a vypracované postavě odolá jen málokterá z nás.

1. Labutí píseň striptéra

Po skončení školy Channing pracoval jako podomní obchodník nebo dělník na stavbě, ale všichni si pamatují jen jeho povolání striptéra, které ho provází i v herecké kariéře. Při natáčení snímku Bez kalhot se dokonce se štábem vrátil do města Tampa, kde se svým tělem skutečně zkoušel živit.

Sám herec na celou situaci reaguje trochu podrážděně: „Tenhle film je má labutí píseň. Už nikdy, nikdy víc nebudu dělat nebo říkat nic, co by souviselo se striptýzem.“

2. V rytmu lásky

Průlom v kariéře nastal díky komedii Super náhradník a tanečnímu filmu Let’s dance, kdy se Tatum zapsal do paměti diváků. Kromě stoupající obliby si Channing z natáčení Let’s dance odnesl i bonus v podobě herecké partnerky Jenny Dewan, která si o dva roky později změnila příjmení na Dewan-Tatum.

3. Pro film je nahota nutná

Tak takové heslo by mohl klidně razit. I přesto, že se striptérstvím nechce být více spojován, ve filmu Navždy spolu Channing odhalil své dokonalé pozadí. To podle něj bylo nezbytně nutné a k příběhu to patřilo.

Také jeho žena na danou scénu reagovala s nadšením: „Opravdu to stojí za podívání. Myslím, že to bude scéna, kterou si lidé nahrají a budou si ji pouštět znovu a znovu.“

4. Chválí, kudy chodí

Channing se nechal slyšet, že jeho kolegyně Amanda Seyfried z dojemného příběhu Milý Johne, by prý se svým hlasem mohla bez problémů porazit Miley Cyrus. Tvrdí, že má hlas jako anděl.

Ani Amanda ale nezůstává s komplimenty pozadu. Ta ho pro změnu pochválila za perfektní líbání. Údajně to bylo mnohem lepší než se sexbombou Megan Fox, s níž si střihla lesbický polibek v hororu Bacha, kouše!

FOTO: Channing Tatum a jeho žena ve filmu Let's Dance
Od lásky k tanci je jen krůček k lásce opravdové. Zdroj: Touchstone Pictures

5. Málem přišel o to nejcennější

Řeč však není o lásce nebo rodině, ale skutečně o tom nejcennějším, co muže dělá mužem. Při natáčení Veřejných nepřátel se chtěl v mrazivých podmínkách ohřát vařící vodou, bohužel se však ohřál i na místech, kde si to nepřál.

„Když mě vezli do nemocnice, řekl jsem řidiči: ‚ Asi mě budeš muset omráčit, protože nevím, jestli tu bolest snesu. Prostě se po něčem natáhni a prašti mě do týla.‘ Ke všemu kolem mě stálo pět dalších chlapů a prohlíželo si mé scvrklé a spálené přirození,“ směje se herec.

6. Nová role: Sexy taťka

Ačkoliv má Channing na tento i příští rok naplánovaný jeden film za druhým, bude muset ve svém pracovním tempu značně povolit. S manželkou totiž koncem prosince oznámili světu radostnou zprávu: potomek už je na cestě!

V tu chvíli sice zaplakala nejedna fanynka, ale Channing se na svého prvorozeného drobečka nesmírně těší: „Jsem opravdu šťastný! Nejradši bych měl aspoň patnáct dětí.“ No, aspoň jednu věc nemusíme Jenně závidět.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..