Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Zuřící býk bude mít pokračování. Víme, proč De Niro odmítl roli

Tomáš Dolejš

Tomáš Dolejš

1. 7. 2012

FOTO: Zuřící býk 2Kupodivu se dočkáme i pokračování slavného boxerského snímku Zuřící býk. Jak to s ním bude vypadat? Roberta De Nira v něm neuvidíte.

FOTO: Zuřící býk 2

Na internet již unikly fotografie z natáčení. Zdroj: distributor filmu

Zuřící býk je film z úplného počátku 80. let. Sleduje osudy boxera LaMotty, který je proslulý svou výdrží. Spoluhráči mu proto začali přezdívat Zuřící býk. Ve filmu ztvárňuje zápasníka Robert De Niro, režie se tehdy ujal slavný Martin Scorsese. Avšak ve dvojce bude všechno jinak.

Čtěte více: Robert De Niro se brzy objeví v komedii The Wedding

Děj bude sledovat dobu před a poté, co se odehrávala jednička. Herci k tomu moc zářiví nebudou – Mojean Aria, William Forsythe, Paul Sorvino, Joe Mantegna a Natasha Henstridge. Režisér druhého dílu Martin Guigui tedy nesází na obsazení.

FOTO: Zuřící býk 2

Že by boxer ujížděl na pokeru?

Robert De Niro roli ve filmu odmítl. „Kdyby někdo přišel a ukázal mi vynikající scénář, tak bych si ho možná přečetl, a řekl bych ‚Ano, je to dobré, popřemýšlím o tom‘. Ale takhle ne.“ Že by druhé pokračování nebylo tak dobré? Nechme se překvapit. Premiéra snímku bude příští rok.

Zuřící býk 2 (Raging Bull II)

Drama
USA, 2013

Režie: Martin Guigui
Hrají: William Forsythe, Joe Mantegna, Paul Sorvino, Natasha Henstridge, Penelope Ann Miller, Ray Wise, James Russo, Mojean Aria, Mike Starr, Alicia Witt, Bill Bellamy, Claudia Ferri, Courtney Gains, Alex Meraz, Robert Davi, Bruce Davison, Harry Hamlin, Juliet Landau, Rebecca Forsythe, Tom Sizemore

Premiéra v USA: rok 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zuřící býk bude mít pokračování. Víme, proč De Niro odmítl roli