Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Ztracení herci z Lost: Už se našli? Víme, v čem teď hrají!

Redakce

Redakce

8. 6. 2011

Osud hlavních postav seriálu Ztraceni byl i po skončení série, řekněme, nejasný. Kde skončili Jack a spol., bohužel nevíme. Co však víme naprosto přesně je, jak skončili jejich protagonisté.

Ztraceni se už snad našli, Zdroj: distributor seriálu

Pokud jste patřili mezi fanoušky sci-fi seriálu točícího se kolem mysteriózního ostrova, jistě vás bude zajímat, jak si vedou jeho největší hvězdy. Pojďme se tedy společně podívat, co nového u Jacka, Sawyera, Kate a Hurleyho.

Matthew Fox alias Dr. Jack Shephard v současnosti pracuje na dvou projektech. Prvním je remake krimi thrilleru Jako pavouk (2001), jenž tentokrát ponese název I, Alex Cross podle jména hlavní postavy detektiva, snažícího se vypátrat nebezpečného násilníka, který má na svědomí i život jeho manželky. Dalším filmem, ve kterém budeme moci Foxe vidět, je Billy Smoke. Ten se zařadí do fronty v poslední době čím dál častějších komiksových adaptací. Pod tímto kouskem, který se zápletkou nijak neliší od jiných hrdinských titulů, jsou podepsáni spisovatel B. C. Moore a výtvarník Eric Kim. Snímek by měl být dokončen v roce 2014.

Ani Josh Holloway rozhodně nelelkuje. Sám sice přiznává, že po poslední klapce Ztracených si dal chvíli pauzu a věnoval se svému oblíbenému dirtovému kolu, avšak loni se do filmového kolotoče s chutí vrátil. Přijal totiž nabídku Toma Cruise a natáčí s ním již čtvrtou Mission Impossible, tentokrát s podtitulem Ghost Protocol. Natáčení v Praze, Vancouveru a Dubaji si podle svých slov nadmíru užívá: „Je příjemné být pro změnu zase někdo jiný než Sawyer.“

Evangeline Lilly jsme po ukončení Ztracených měli možnost vidět v oscarovém pyro-dramatu Smrt čeká všude, kde hrála po boku Jeremyho Rennera. Nyní má za sebou natáčení akčního sci-fi Ocelová pěst. O co jde? V podstatě o nekonečné souboje sofistikovaně propracovaných kovových monster. Místem činu však nejsou americké metropole, jako třeba v Transformers, ale zápasnický ring. Vedle Lilly se ve filmu představí i Hugh Jackman (série X-Men). Na robotí bitky se můžeme těšit už 17. listopadu tohoto roku.

Posledním, na koho se v tomto článku zaměříme, je Jorge Garcia, alias Hugo Hurley Reyes. Tomu se zřejmě spolupráce s J. J. Abramsem docela zalíbila. Zahrál si totiž v jedné z jeho dalších televizních sérií, Hranice nemožného. Dalším projektem, který tato dvě jména spojuje, je seriál Alcatraz. V něm Jorge ztvární postavu doktora Diega Sota, který zde vystupuje jako historik a znalec ostrovního žaláře. Seriál začne stanice NBC vysílat v roce 2013. Příznivci sitcomu Jak jsem poznal vaši matku Garciu jistě zaznamenali i v jedné z epizod zatím poslední, šesté série.

Na ostatní protagonisty se snad dostane někdy příště. Nezbývá než popřát všem zmíněným hodně štěstí v jejich dobře našlápnuté kariéře!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ztracení herci z Lost: Už se našli? Víme, v čem teď hrají!