×
TOPZINE.cz

Zoufalé manželky vyvolaly novou vlnu seriálů. Vybrali jsme 2 nejlepší

FOTO: Pretty Little Liars
Tato neviňátka skrývají mnohá tajemství. Zdroj: Warner Bros. Television

Zoufalé manželky se již dočkaly svého zakončení. Seriálů, které se nebojí míchat vztahy, napětí a tajemno, je však stále dost. Které z nich stojí za to vidět?

Tato neviňátka skrývají mnohá tajemství. Zdroj: Warner Bros. Television

Příznivci Zoufalek se se svými oblíbenými hrdinkami rozloučili již v květnu roku 2012, filmový svět se ale stále hemží podobnými seriály, které ve správném poměru mixují napětí, akci i každodenní problémy v mezilidských vztazích. Podívejme se na ty nejzajímavější.

Pretty Little Liars: Prolhané krásky jako ze škatulky

O Pretty Little Liars se často hovoří jako o Zoufalých manželkách pro teenagery. S veleúspěšným seriálem je pojí iluze dokonalého amerického předměstí a čtveřice kamarádek, které za krásnými obličejíčky skrývají nejedno tajemství. Pretty Little Liars jsou napínavější a temnější než Zoufalé manželky, a přestože na rozdíl od nich nevyvolávají salvy smíchu, rozhodně mají také co nabídnout.

Diváky jistě potěší obsazení pohledných, mladých a neokoukaných hereček, které se zatím ve světě filmu neměly šanci prosadit. Co se jejich mužských protějšků týče, ani ti si nezadají s krásou titulních hrdinek.

A co můžete čekat od příběhu? Krásky nejen lžou a odhalují nevyřešené záhady, ale zažívají také nesčetné románky, první lásky a rozchody. Nad komplikovanými vztahy čtveřice malých lhářek tak zajásají především mladé divačky.

Revenge: Přichází nová mstitelka

Pomsta je prý nejlepší za studena. O tom něco ví hlavní hrdinka seriálu Revenge Emily Thorne, která chce pomstít svého mrtvého otce. Ten byl totiž zatčen za zločin, který nespáchal, a z vězení se už nevrátil. Seriál přináší spletitý uzel vztahů, který Emily pomalu rozplétá. Podobně jako v Zoufalých manželkách se i v Revenge setkáme s flashbacky do minulosti, které odkrývají temnou minulost.

Předností seriálu je určitě překvapivý a dobře promyšlený děj, který diváky snadno a rychle pohltí. Jeho nevýhodou je trochu tuctová úvodní hrdinka v podání chladné Emily VanCamp. Chvíli trvá, než jí přijdete na chuť, pak už si ale nedovedete představit někoho, kdo by roli kruté mstitelky sehrál lépe. Botoxová kráska Madeleine Stowe si naopak v roli prvotřídní mrchy Victorie vede skvěle.

FOTO: seriál Revenge
Emily je středobodem dění. Zdroj: ABC

Pokud jste příznivci Pretty Little Liars, určitě vás potěší, že první série Prolhaných krásek běží každé odpoledne na Prima Love. Revenge sice zatím nemáme šanci zhlédnout v české televizi, ale fanoušci se mohou těšit na již druhou sérii tohoto dramatického seriálu.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..