Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Známe 9 tajných sexuálních přání mužů. O čem sní, ale neřeknou si o to?

Redakce

Redakce

27. 1. 2012

Každý má své sny, touhy nebo přání. Naše redakce sestavila žebříček devíti nejčastějších sexuálních přání českých mužů. Anální sex, starší žena nebo erotické kostýmky. Pohodlně se posaďte a vypravte se s námi na exkurzi mužské zvrácenosti.

FOTO: Sexuální přání

Víte, po čem touží ten váš?, Zdroj: sxc.hu

Anální sex

Mužům připadá tento akt zvířecí, tvrdší a tím je vzrušuje. Také je anální otvor mnohem užší a mužům přináší tedy větší slast.

Se dvěma ženami

Sex ve třech je snem každého muže. Nejlépe, pokud bude jediným mužem ve trojici. Chce cítit sílu a přitom být vlastně obletován. Chce vědět, že v dnešním programu jde jen a jen o něj.

Čtěte také: Poradíme, co poslouchat k sexuální předehře

Neobvyklá místa

Kancelář, ordinace, školní třída nebo diskotéka. Neobvyklá místa lákají nedostupností, tematikou, ale i možností, že můžete být při intimních chvílích načapáni.

Starší žena/mladší žena

Který muž někdy netoužil po své učitelce nebo 16leté dceři kamaráda. Starší ženy lákají zkušeností a zralostí, mladší naopak nevinností a sex appealem.

Na jednu noc

Muži chtějí poznat krásnou neznámou s neukojitelnou a zvrácenou sexuální chutí a s ní prožít sex bez závazků. Ovšem s o to větším nasazením a vzrušením.

Striptýz

Žena se lascivně svíjí kolem tyče (postačí i vyšší lampa) v pozadí hraje sexy hudba a ona pomalu odhazuje svršky. Muž slintá. Nejlépe, když si může taneček užít z blízkosti. Tedy, tak že mu žena tančí přímo na klíně.

Podívejte se: Univerzita ve Zlíně láká na striptýz. Absolventi kritizují výuku

Submisivita či dominance

Hra na ponižovaného nebo naopak dominantního. Svazování, pouta, biče nebo iluze znásilnění. To vše je potřeba zkusit alespoň jednou.

Orál v autě

Každý muž doufá v to, že na něj při jízdě žena hodí vilný pohled a její ruka a později i pusa skončí u něj v rozkroku. Raději si na to ale zastavte. Při prožívání orgasmu může ztratit kontrolu i sebelepší řidič.

Čtěte také: Sex v autě? Má ho za sebou osm z deseti dospělých

Kostýmy

Muži jsou od přírody stvoření hravá. Pokud jim žena chce udělat radost, měla by ho přivítat v oblečku policistky, uklízečky nebo zdravotní sestry. Pokud ještě přidá nějakou tematickou scénku, může se těšit na pořádnou erotickou smršť.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Známe 9 tajných sexuálních přání mužů. O čem sní, ale neřeknou si o to?