Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Zerex Klasik na podporu erekce: skvělý prostředník pro výjimečný partnerský vztah

Certifikovaný a laboratorně prověřený přírodní produkt Zerex Klasik zvyšuje chuť na sex a podporuje erekci. Méně mediálně známý přípravek ale podle reakcí těch, kteří ho vyzkoušeli, vůbec nevypadá špatně.

Podpora erekce

Dobrý sexuální prožitek, speciálně s rostoucím věkem, nebývá úplně pravidlem. Ale ani muži zralého věku nemusejí zůstávat stranou. I pro ně existuje řada možností. Jedním z nich je také Zerex, doplněk stravy, složený z tradičních bylin a také důležitých aminokyselin. Kromě toho lze tento preparát využít na slabou erekci, impotenci a řešení neplodnosti. Problémy s intimními zážitky mohou vzniknout i v mladším věku, pokud například máte náročné povolání, které vás vyčerpává. Příliš stresu není velkým pomocníkem. Zajímavý je také fakt, že by měl přípravek pomáhat také těm, kdo mají problémy s prostatou.

Složení Zerexu

Zerex Klasik obsahuje přírodní složky – aminokyseliny (L-arginin, L-lyzin, L-Citrulín), které uvolňují cévy. V důsledku dochází k lepšímu prokrvení a lepší výdrži při sexuálním styku. Základem přípravku je Tribulus Terrestris, který zvyšuje hladinu testosteronu. Kromě toho dochází k růstu fyzické výkonnosti a vytrvalosti, což jsou nedocenitelné vlastnosti. Teobromín je hořkým alkaloidem kakaovníku, který má podobně povzbuzující schopnosti jako kofein a i díky němu dochází k rozšíření cév. Poslední složkou je rostlina z peruánských And – Maca. Díky ní roste libido a podporuje sexuální funkce, čímž dosáhla světového věhlasu. Její konzument dosahuje lepší fyzické i psychické výkonnosti.

Účinky na libido

Zerex se vyrábí ve třech úrovních, přičemž už ta základní – Klasik, je více než jen slušný základ. Výrobce slibuje nastoupení prvních účinků do jedné hodiny a dobu jejich trvání odhadují na 36 hodin, přičemž je důležité vědět, že nástup účinku je individuální a závisí nejen na věku, ale také na zdravotním a psychickém stavu člověka. Protože každý lidský organismus je jedinečný, také přípravek Zerex funguje u různých lidí různě.

Zkušenosti a reakce

Skutečně důležité jsou vlastní recenze na Zerex Klasik. Existují nejrůznější reakce, od negativních, až po velmi slibné. Co prozrazují ty skutečně přínosné? Pro skutečné zlepšení sexuálních prožitků doporučují někteří konzumenti Zerexu pravidelné užívání, speciálně v případě Zerex Ultragold. Někteří muži se svěřili, že při jedné tabletce večer si dopřáli i několikanásobný skvělý ranní zážitek. Muži, kteří užili tabletku, si často chválili také celkově lepší funkci penisu. Speciálně u Zerex Klasik lze ocenit především kvalitní, spolehlivou a rychlou erekci a lze ho brát pouze tehdy, když opravdu potřebujete.

Zatímco u řady ostatních přípravků na podporu erekce se objevují různé negativní účinky jako jsou třeba bolesti žaludku, u přípravku Zerex, který je k dostání bez receptu, nejsou známy žádné nežádoucí vedlejší účinky. Tento přírodní výživový doplněk se ale nedoporučuje brát, pokud měl člověk problémy se srdcem, nízký tlak, cévní mozkovou příhodu, vzácnou vrozenou poruchu sítnice, vředovou chorobu, poruchu krvácivosti. Také není vhodné kombinování s alkoholem, protože alkohol snižuje účinky tohoto přípravku.

Co není poměrně obvyklé, je fakt, že si nemusíte kupovat celé velké balení přípravku, abyste si ověřili jeho funkčnost. K dostání je i balení, které obsahuje 2 tabletky. Vyzkoušíte, a snadno poznáte, jestli má smysl kupovat větší balení.

Při potížích se sexuálním stykem je důležité, aby spolu partneři komunikovali a důvěřovali si. To spolu s dodržováním zdravého životního stylu a případnou konzumací přírodního doplňku umožní, aby intimní prožitky byly mnohem lepší a plnohodnotnější.

Zdroje informací: https://zerex.cz

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Zerex Klasik na podporu erekce: skvělý prostředník pro výjimečný partnerský vztah