Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Ženská ejakulace existuje! Zjistěte, jak na to

Redakce

Redakce

9. 9. 2011

Mokrý orgasmus čili ženská ejakulace je pro některé jen filmařský trik, pomočení při sexu nazývané orgasmem, nebo dokonce mýtus. Pojďme se však přesvědčit, že existuje, a dozvěďme, jak ho můžete dosáhnout!

Tekutina, která ze ženy během mokrého orgasmu uniká, nemá žádný zápach ani vůni, nemá žádnou chuť a je čirá nebo mírně bíle zakalená.

A ačkoli by se vám to možná zdálo, nepochází z močové trubice, ale z takzvaných Skeneho žláz. Ty mají vyústění vedle močové trubice, proto můžete mít pocit, že jde o moč.

Návod nestačí, musíte to zkoušet

Před mokrým orgasmem ženy mívají pocit, že mají plný močových měchýř a potřebují na záchod. Jenže při příchodu orgasmu a pocitu nutkavého močení prostě musí zatlačit.

Čtěte také: Muž může dosahnout k orgasmu i bez ejakulace

Někdy orgasmus může být tak silný, že se žena může třást nebo po určitou chvilku nevnímat – mít pocity totální extáze. Některé ženy mohou mít více mokrých orgasmů za sebou.

U každé ženy je individuální, jestli ji víc vzruší dráždění klitorisu, dráždění bodu G, kombinace tohoto dráždění či jiné praktiky. Některé ženy mokrý orgasmus prožívají při každém sexu, jiné jen při některém, další zas jen výjimečně či vůbec. Naplánujte tedy ty praktiky, které vás nejvíc vzrušují, a uvolněte se.

Nemí proč se stydět, muži to přímo milují

Mnoho žen mokrý orgasmus má, ale myslí si, že se při sexu pouze pomočí,  nebo se za takový orgasmus stydí. Není se však za co stydět. Postel můžete vypodložit ručníkem a pod něj dát igelit či jinak zajistit, abyste pod sebou neměly tolik mokro.

Čtěte také: Polykání smermatu vám prospěje!

A díky mokrému orgasmu vám vaše drahá polovička rozhodně uvěří, že jste měla orgasmus. Možná váš život bude ještě pestřejší, protože třeba zjistíte, kolik těch mokrých orgasmů můžete mít!

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Ženská ejakulace existuje! Zjistěte, jak na to