×
TOPZINE.cz

Zemřel herec Cory Monteith. Hvězdě seriálu Glee bylo 31 let

FOTO: Cory Monteith
Smrt Coryho Monteitha zasáhla celý svět. Zdroj: Fox Broadcasting Co.

V sobotu, 13. července byl jednatřicetiletý herec nalezen mrtvý ve svém hotelovém pokoji ve Vancouveru. Fanoušci, rodina a všichni blízcí prožívají velký šok z toho, jak náhle tato talentovaná a milovaná osoba zemřela.

Smrt Coryho Monteitha zasáhla celý svět. Zdroj: Fox Broadcasting Co.

Cory Monteith, herec, který se proslavil především svou rolí Finna Hudsona v seriálu Glee, byl nalezen mrtev. Kanadská policie po jeho úmrtí oznámila, že byl v době smrti sám, i když předešlou noc strávil s několika lidmi. Videonahrávky z hotelu ovšem dokazují, že na pokoj se vrátil pouze on.

Cory měl v sobotu 13. července z hotelu odjíždět, a když se nepřišel odhlásit na recepci, šli ho zaměstnanci v poledne hledat. Brzy ho nalezli mrtvého ve svém pokoji.

Herec před pár měsíci nastoupil na léčení kvůli své drogové závislosti. Nebylo to ovšem poprvé. Stejný krok podstoupil již ve svých devatenácti letech. Všichni jeho blízcí ho i tentokrát podrželi a po jeho propuštění z léčebny byla vidět jeho vitálnost, která se projevovala i na všech filmových akcích.

FOTO: Glee
Glee už nebude tím, čím dřív bývalo. Zdroj: Fox Broadcasting Co.

Cory byl po celém světě znám jako Finn Hudson, středoškolský člen pěveckého sboru v seriálu Glee. Celá seriálová rodina teď přeje Coryho nejbližším upřímnou soustrast a společně se za ně modlí. Velkou ztrátu utrpěla jak jeho rodina, tak seriál Glee, ve kterém byl Cory důležitým členem již od prvních dílů.

Jeho talent, osobitost a originalita zasáhla mnoho srdcí, a hlavně jedno – jeho životní lásku Leu Michele, hereckou kolegyni a partnerku, se kterou vytvořili pár již před mnoha měsíci a plánovali spolu svatbu.

Jak bude pokračovat natáčení páté série Glee je zatím neznámé. Dost možná ale bude seriál věnován právě Corymu, jednomu z hlavních herců, který by se seriálem vydržel až do jeho samotného konce.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..