Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Zahalte se do omamných vůní z dílen světoznámých jmen

V zimě se nemusíte halit jen do kabátů. Co si obléct jednu z našich vůní? Máme pro vás pět aktuálních hitů od Notino.cz.

Idôle – ikonická vůně pro inspirativní ženy

Idole lancome

Která žena by nechtěla vejít do místnosti a číst ve tvářích ostatních otázku: „Čím tak krásně voní“? Tento pocit jedinečnosti vám vykouzlí ikonická vůně Idôle od Lancôme. Vůně, která podtrhne vaši ženskou dokonalost a sebevědomí.

Libre – svoboda, svůdnost, rozhodnost

libre yves saint laurent

Parfém Libre z dílny Yves Saint Laurent je kombinací vůní pro silnou a sebevědomou ženu. Libre ve francouzštině znamená „svoboda“. Hrdě používejte parfém Libre a dejte světu jasně najevo, že umíte říct ne a ctít svou nezávislost.

 

K by Dolce & Gabbana – dřevité aroma pro charizmatického muže

k by dolce gabbana

Vůně sicilského citronu, cedrového dřeva nebo lehce pikantní feferonková esence – všechny tyto atributy v sobě snoubí velmi svůdná vůně pro muže K by Dolce & Gabbana. Muž, který ji používá, respektuje tradici, ale zároveň nedokáže odolat modernosti.

 

Le Beau – toaletní voda pro neodolatelné svůdníky

le beu jean paul gaultier

Svěží, ale přesto intenzivní. Taková je toaletní voda z dílny Jeana Paula Gaultiera. Unikátní odér kokosového dřeva, bergamotu a syté aroma tonka bobů působí svůdně a jednoduše neodolatelně. Na trh byla uvedena poměrně nedávno, je tedy velmi neotřelá.

 

Oud Wood – nádech orientu v unisex podání

oud wood tom ford

Vůni Toma Forda si mohou zamilovat muži i ženy toužící po specifickém parfému. Vzácné arganové dřevo, kořeněný podtón, krémový santal a sladká ambra s vanilkou – kombinace, která okouzlí každého, kdo vyznává dobrodružné cesty po krásách orientu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zahalte se do omamných vůní z dílen světoznámých jmen