Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Wanted 2 nebude! Radši vůbec, než bez Angeliny, tvrdí tvůrci

wanted-1Ačkoli informace o natáčení druhého dílu úspěšného akčního snímku Wanted vypluly na povrch teprve nedávno, už teď je jasné, že z toho nakonec nic nebude.

James McAvoy a Angelina Jolie ve filmu Wanted

James McAvoy a Angelina Jolie ve filmu Wanted

Filmoví tvůrci oznámili, že upouští od projektu Wanted 2, který byl zatím ve fázi plánování scénáře a hereckého obsazení (víc o plánech na natáčení tady). Ačkoli James McAvoy – hlavní hrdina akčního snímku, který vznikal v Praze – svou účast na natáčení potvrdil, očividně producentům jeho jméno nestačí.

Angelina Jolie, která hrála v původním snímku drsnou vražedkyni, totiž odmítla práci na pokračování. A ačkoli její postava v závěru Wanted zemřela, tvůrci zjevně počítali s jejím oživením. Teď radši zruší celý projekt, než by natáčeli bez ní. Jméno a obličej této známé hollywoodské krasavice přitahuje víc pozornosti než kterékoli jiné, a kdyby tvůrci obsadili jinou herečku, rázem by byla šance na kasovní úspěch nižší.

Angelina Jolie odmítla práci na Wanted 2 kvůli thrilleru Alfonsa Cuaróna. Ten by se měl jmenovat Gravity (Gravitace) a pojednávat o jediné přeživší vesmírné mise, která se zoufale snaží dostat zpátky na Zem ke své dceři.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Wanted 2 nebude! Radši vůbec, než bez Angeliny, tvrdí tvůrci