Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Vzpomínka na minulost? Eva Longoria a Tony Parker jako milenci z Pomády

Markéta Davidová

Markéta Davidová

23. 11. 2010

Eva LongoriaVideoklip, kde budoucí ex-manželský pár, herečka Eva Longoria a basketbalista Tony Parker, parodují Sandy a Dannyho z Pomády, je nyní o něco aktuálnější a zábavnější.

herečka Eva Longoria

Eva Longoria ve filmu Jen přes její mrtvolu, Zdroj: distributor filmu

Ve starším videoklipu parodujícím slavný muzikál Pomáda totiž v roli Rizzo (to je ta, která Sandy nenápadně skopla ze stolu) vystupuje Erin Banna, bývalá manželka Tonnyho spoluhráče, která údajně rozvrátila manželství herečky Evy Longorii (seriál Zoufalé manželky) a basketbalisty NBA Tonyho Parkera.

Eva zjistila, že Tony posílal Erin několik esemesek se sexuálním podtextem. Avšak podle Tonyho spolu prý nikdy fyzický vztah neměli. O tom, jaká je skutečná realita, můžeme jen spekulovat…

Videoklip byl natočen v roce 2009 jako podpora basketballového týmu San Antonio Spurs. Eva Longoria jako Sandy Olsson v klipu navzdory bláznivé zářivě žluté paruce působí mnohem přirozeněji než Tony Parker v roli Dannyho Zukka. Nyní se ale schyluje k rozvodu a idylka letní lásky je už bohužel minulostí… Nicméně stojí za připomenutí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vzpomínka na minulost? Eva Longoria a Tony Parker jako milenci z Pomády