Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Výsledky ankety o nejhezčí katalog cestovní kanceláře roku 2010

Redakce

Redakce

15. 4. 2010

KufryAsociace českých cestovních kanceláří a agentur, která je jediným zástupcem za Českou republiky v ECTAA – Asociace národních asociací cestovních kanceláří a agentur zemí EU se sídlem v Bruselu, vyhlásila soutěž o nejlepší cestovní katalogy.

Zdroj: www.accka.cz

Katalog CK Apulia In, Zdroj: Asociace českých cestovních kanceláří

Soutěž byla rozdělena na tři kategorie. První byly poznávací zájezdy, druhou skupinou byly pobytové monotematické zájezdy a poslední skupinou byly multidestinační zájezdy. Celé soutěže se zúčastnilo téměř 250 cestovních kanceláří na českém trhu. Zajímavé na celé soutěži byl fakt, že hodnotícími porotci byli samotní majitelé cestovních kanceláří, tedy odborníci přímo z praxe. V soutěži se hodnotil grafický vzhled, přehlednost, množství informací, kvalita fotografii, ale také celkové zpracování.

Zdroj: www.accka.cz

Katalog CK Inex, Zdroj: Asociace českých cestovních kanceláří

Vítězné katalogy

Cenu v první kategorii POZNÁVACÍ ZÁJEZDY získal katalog Ck Inex. Nejlepším katalogem v kategorii POBYTOVÉ MONOTÉMATICKÉ ZÁJEZDY byl katalog Ck Apulia IN. V poslední kategorii MULTIDESTINAČNÍ ZÁJEZDY zvítězil katalog CK Fede.

Katalog Ck Fede, Zdroj: www.accka.cz

Katalog Ck Fede, Zdroj: Asociace českých cestovních kanceláří

O pořádající asociaci

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur sdružuje 249 cestovních kanceláří a agentur. Je tedy největším profesním sdružení CK a CA v České republice. Asociace byla založena roku 1991. Řádnými členy se mohou stát cestovní kanceláře a agentury, zabývající se příjezdovým i výjezdovým cestovním ruchem. Přidruženými členy AČCKA se mohou stát zahraniční cestovní kanceláře, hotely, centrály cestovního ruchu, školy a komerční firmy nabízející služby cestovním kancelářím.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Výsledky ankety o nejhezčí katalog cestovní kanceláře roku 2010