Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Votvírák 2010 pohostí v Milovicích desítky kapel

Hana Dittrichová

Hana Dittrichová

24. 3. 2010

mandrage!Vstupenky!Domácí hudební festival Votvírák poodkryl další jména interpretů, kteří se objeví na letošním ročníku. Kromě hudebních legend různých stylů navíc pořadatelé potěší vstupným od sta korun.

Mezi desítkami kapel vystoupí při Votvíráku třeba Support Lesbiens, Zdroj: archiv

Mezi desítkami kapel vystoupí při Votvíráku třeba Support Lesbiens, Zdroj: archiv

Už čtvrtý ročník multižánrového mega festivalu Votvírák na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích otevře českou festivalovou sezónu ve dnech 11. až 13. června. Téměř 500 účinkujících na třech pódiích, Palace Cinemas kino, Adrenalin Camp, Game Zone, Dětský koutek, mnoho jiných služeb a další doprovodný program, to vše nabízí festival i tentokrát.

>>> Koupit vstupenky zde <<<

Mezi nejočekávanějšími letošními hosty je například Olympic, Čechomor, No Name, UDG, MIG 21, Support Lesbiens, Rybičky 48, Mandrage a plno dalších (podrobnější seznam níže). Jako růže mezi trny bude na Votvíráku třeba zpěvačka Iva Frühlingová.

Čím dříve, tím levněji

Radost svým fanouškům Votvírák udělá i extrémně výhodnou nabídkou vstupenek. Pokud si je seženete do konce dubna, zaplatíte pouhou stovku. Poté je v předprodeji až do 10. června dostanete za 150 korun a na místě budou vstupenky za 200 korun. Reakcí na zájem z řad účastníků je i distribuce omezené série VIP vstupenek, které svým vlastníkům otevřou přístup do VIP zón s barem a občerstvením, umožní využití odděleného sociálního a hygienického zázemí, zajistí rychlé odbavení při vstupu do areálu bez čekání v dlouhých frontách a také zahrnují i parkovací místo na VIP parkovišti. Za tento komfort zaplatíte 800 korun.

Vstupenky jsou k dispozici v distribuční síti společnosti Eventim u nás i na Slovensku a samozřejmě není problém objednat je i on-line zde.

Seznam potvrzených hostů

Olympic, Čechomor, No Name, Wohnout, UDG, Věra Špinarová, Jiří Schmitzer, MIG 21, Anna K, H16, Indy & Wich, Iva Frühlingová a No Panic!, Legendy,Support Lesbiens, Aleš Brichta Band, Tublatanka, O5&Radeček, Pražský Výběr 2, Prago Union, Moja Reč, Rybičky 48, Mandrage, Totální nasazení, Lety Mimo, Emma, Plexis, Fate Magazine, Apple juice, BPM, WWW, Tomáš Klus, Xindl X, Prague ska conspiracy, IdeaFatte, Volant, Schodiště, Krucipüsk, Doga, Imodium, Crossband, Znouzectnost, Enter, Keks, Šatlava, Civilní Obrana, Eternal Fire, Two Wings, Mothers Angels, Koblížci, Ska Pollo a mnoho dalších.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Votvírák 2010 pohostí v Milovicích desítky kapel