Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Within Temptation mají klip k songu Sinéad. A směřují více do popu

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

21. 8. 2011

Holandská formace Within Temptation láká klipem k songu Sinéad na novou, tentokrát koncepční desku The Unforgiving. Ta čerpá námět ze stejnojmenného komiksu Stevena O’Connella.

Skupina Within Temptation na promo fotce k albu The Heart of Everything, Zdroj: within-temptation.com

Skupina Within Temptation, Zdroj: within-temptation.com

Vydání alba The Unforgiving od Within Tempation se kvůli druhému těhotenství Sharon del Adel muselo posunout. Stejně tak, jako se posunulo plánované turné kvůli třetímu těhotenství zpěvačky. Až zas tak špatná zpráva to ale nebyla především pro české fanoušky. Díky těmto změnám se v turné vytvořila skulinka pro Prahu, a tak 21. října zavítá kapela do Malé sportovní haly.

Čtěte také: Within Temptation se chystají do Prahy

Skupina již upouští od svého lehce gotického nádechu, jenž byl ještě trochu patrný na předchozí desce The Heart of Everything, a pomalu přechází k čím dál popovějším rytmům. Odráží se to i na image skupiny, jejíž frontwoman bývala proslulá svými kostýmy, které si sama navrhovala.

Sharon del Adel měla již v minulosti nutkání vyzkoušet populárnější styly, připomenu její nedávnou spolupráci s holandským dýdžejem Arminem van Buurenem.

Z tohoto důvodu si dává kapela záležet i na videoklipech. Prvním z nich je klip k písni Faster, druhý aktuální k songu Sinéad a chystá se i další. Ten budete moci zhlédnout za zvuku Shot in the Dark.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Within Temptation mají klip k songu Sinéad. A směřují více do popu