×
TOPZINE.cz

Within Temptation: Mateřská zpěvačky nebude, turné ano! To zahrnuje i Prahu

Foto: Within TemptationHolandská symphonic metalová skupina Within Temptation se po roce vrací do České republiky s novým albem The Unforgiving. Malá sportovní hala v Praze je přivítá v pátek 21. října. Předkapelu budou tvořit belgičtí Triggerfinger.

Foto: Within Temptation
Within Temptation, Zdroj: myspace.com

Within Temptation se u nás těší značné popularitě. Fakt, že s posledním albem okupují přední příčky žebříčků, tuto skutečnost jen podporuje. Zájem je tak velký, že celá akce byla již v dubnu přesunuta z vyprodaného KC Vltavská do Malé sportovní haly.

Na jarní části turné se bohužel Česko nevešlo do diáře. Stalo se tak proto, že zpěvačka Sharon Den Adel v té době čekala dítě. Chlapec, kterému rodiče dali jméno Logan, se narodil v březnu letošního roku.

Dítě nedítě, jedeme dál!

Taková bezvýznamná věc, jako je porod, ovšem nemohla Sharon rozházet, a už vůbec nemohla kapele zabránit v koncertní šňůře. Během léta si již vesele obráželi festivaly a při plánování podzimní části turné nás nemohli nezařadit do soupisky.

Čtěte také recenzi alba The Unforgiving od Within Temptation

Album The Unforgiving je sepsáno na motivy komiksů Steva O´Connella a těší se přízni kritiky, kterou podpořily masy nadšených fanoušků. Toto páté album aktuálně vyhrálo ve své kategorii prestižní holandskou cenu Buma Music in Motion. Z prestižních soutěží tak mají celkem dvaadvacet ocenění a tři nominace.

Na koncertě můžeme čekat jak kompilaci toho nejlepšího z již prověřené tvorby, tak i zbrusu nový materiál, jenž mnoho lidí hodnotí jako to nejlepší, co kdy kapela vydala. Kdo nesouhlasí, může si udělat 21. října o nové tvorbě vlastní obrázek. Tím, že ji zhlédne na vlastní oči (a uši) v Malé sportovní hale v Praze.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..