×
TOPZINE.cz

VIDEO: Kate Moss se vdala v šatech od Galliana

FOTO: Svatba Kate Moss+Jamie HinceKonečně se dočkala. A kdo? No přece Kate Moss. Ano, i z ní se v pátek stala vdaná paní. Provdala se po čtyřleté známosti za britského muzikanta Jamieho Hince. Svatba to byla velkolepá. Podívejte se sami.

FOTO: Svatba Kate Moss+Jamie Hince
Jak dlouho jim to vydrží?, Zdroj: youtube.com

Pár přijel na svatbu ve stylových Rolls-Roycech, ženich oblečen v bleděmodrém dvouřadém obleku Yves Saint Laurent a nevěsta doslova zářila ve smetanových vintage šatech od Johna Galliana. Na nohou měla modrobílé střevíce od Manola Blahnika. A to nejen proto, aby ladila k ženichovi, ale i proto, aby dodržela tradici – něco starého, něco nového a něco modrého. Líčení zvolila nevěsta přirozené, stejně tak nenáročný účes, který podtrhnul bohémskou atmosféru rock´n´rollové svatby.

Projděte si krok po kroku bouřlivý život Kate Moss!

Obřad byl klidný, poté ovšem podle všeho následoval třídenní bujarý večírek plný známých osobností, mezi kterými nechyběli Jude Law se Sadie Frost, módní návrhář Stefano Pilati, sběratelka haute couture Daphne Guinness, modelka Lara Stone, Anna Wintour nebo fotograf Mario Testino. Na první tanec, after party a den po svatbě navrhla Kate troje šaty její kamarádka Stella McCartney.

Video ani pár oficiálních fotografií vám nestačí? Počkejte si do září, kdy se mají soukromé fotografie ze svatby Kate Moss objevit v americkém Vogue.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..