×
TOPZINE.cz

VIDEO: K Oscarům se vrací legenda. Mrkněte, jak ji našla Megan Fox

Poté co dal původně plánovaný moderátor Eddie Murphy uvádění Oscarů adieu, vyhledali zástupci Americké filmové akademie jeho náhradníka. Podívejte se v upoutávce, kdo jím je.

FOTO : Billy Crystal
Billy Crystal bude uvádět Oscary již podeváté. Zdroj: distributor filmu

Promo klip slavnostního 84. předávání nejvyšších filmových cen má koncepci lehké parodie na letní blockbustery. Velitel William Fichtner vysílá své dva nejlepší agenty, Joshe Duhamela a Megan Fox, aby přivedli legendu, která léta chyběla k dotažení mise ke zdárnému konci. Na správnou stopu agenty přivede jejich tajná spojka Vinnie Jones.

Čtěte více: Původně měl Oscary moderovat Eddie Murphy

Zmiňovanou misí samozřejmě není nic jiného než moderování oscarového večera a onou legendou pak Billy Crystal. Tento komik a režisér židovského původu (známý především ze snímků Přeber si to a Když Harry potkal Sally) moderoval slavnostní show již osmkrát a přenosy jeho ceremoniálů zaznamenaly vždy vysokou sledovanost. Není tedy divu, že organizátoři legendu po několika předchozích mdlých letech opět povolali.

V upoutávce se objeví i Crystalův parťák Robin Williams, se kterým se v devadesátých letech často vyskytoval ve dvojici (filmy Den otců, Pozor na Harryho, ale také i jedna epizoda Přátel). Pokud se bude večer nést v podobně veselém duchu jako klip a pokud z Billyho od roku 2004, kdy Oscary uváděl naposledy, nevyprchal humor, určitě diváky nečeká rutinní předávací večer.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..