Menu
TOPZINE.cz
Apetit

VIDEO: K Oscarům se vrací legenda. Mrkněte, jak ji našla Megan Fox

Poté co dal původně plánovaný moderátor Eddie Murphy uvádění Oscarů adieu, vyhledali zástupci Americké filmové akademie jeho náhradníka. Podívejte se v upoutávce, kdo jím je.

FOTO : Billy Crystal

Billy Crystal bude uvádět Oscary již podeváté. Zdroj: distributor filmu

Promo klip slavnostního 84. předávání nejvyšších filmových cen má koncepci lehké parodie na letní blockbustery. Velitel William Fichtner vysílá své dva nejlepší agenty, Joshe Duhamela a Megan Fox, aby přivedli legendu, která léta chyběla k dotažení mise ke zdárnému konci. Na správnou stopu agenty přivede jejich tajná spojka Vinnie Jones.

Čtěte více: Původně měl Oscary moderovat Eddie Murphy

Zmiňovanou misí samozřejmě není nic jiného než moderování oscarového večera a onou legendou pak Billy Crystal. Tento komik a režisér židovského původu (známý především ze snímků Přeber si to a Když Harry potkal Sally) moderoval slavnostní show již osmkrát a přenosy jeho ceremoniálů zaznamenaly vždy vysokou sledovanost. Není tedy divu, že organizátoři legendu po několika předchozích mdlých letech opět povolali.

V upoutávce se objeví i Crystalův parťák Robin Williams, se kterým se v devadesátých letech často vyskytoval ve dvojici (filmy Den otců, Pozor na Harryho, ale také i jedna epizoda Přátel). Pokud se bude večer nést v podobně veselém duchu jako klip a pokud z Billyho od roku 2004, kdy Oscary uváděl naposledy, nevyprchal humor, určitě diváky nečeká rutinní předávací večer.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: K Oscarům se vrací legenda. Mrkněte, jak ji našla Megan Fox