Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

VIDEO: Cesta do lesa nabízí první ochutnávku. Nové diváky si těžko získá

Marek Benda

Marek Benda

1. 12. 2011

OBR: Cesta do lesaHonza Marák se usadil se svou rodinou na klidném místě u lesa, kde si zakoupil chatu. Režisér Tomáš Vorel st. se po dvanácti letech vrací k příběhu, který nestihl (nechtěl) dovyprávět.

OBR: Cesta do lesa

Tomáš Vorel st. při natáčení Zdroj: distributor filmu

Filmové natáčení je v plném proudu, dle plánu bude pokračovat až do konce května. Tomáš Vorel st. pozval do lesa známé tváře z Cesty z města jako například Tomáše Hanáka, Bolka Polívku, Evu Holubovou, Jiřího Schmitzera a v neposlední řadě svého syna Tomáše Vorla ml.

První ukázka z filmu ukazuje teplo a idylku rodinného krbu. Po dějové stránce nic nenabízí, spíše funguje jako lákadlo pro ty, co si oblíbili předešlý snímek. Prozatím hodnotit celý ráz filmu z jedné ukázky by bylo předběžné, nicméně už teď může leccos napovědět. Strohý ráz ukázky, všední dialogy a absence hereckého zápalu si nové diváky těžko získají.

Cesta do lesa má přinejmenším dva významy. Fanoušci zelené však přijdou zkrátka. Zvracet se nebude, přinejmenším se to od filmu neočekává. Vše ukáže až čas, premiéra filmu je naplánována na říjen roku 2012.

Cesta do lesa

ČR, 2012
Komedie/Romantický

Režie: Tomáš Vorel st.
Hrají: Tomáš Hanák, Anna Linhartová, Tomáš Vorel ml., Eva Holubová, Bolek Polívka, Jiří Schmitzer, Bára Schlesinger, Marie Štípková

Premiéra v ČR: 4. října 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Cesta do lesa nabízí první ochutnávku. Nové diváky si těžko získá