×
TOPZINE.cz

Video: Cameron Diaz knock-outovala Toma Cruise

!SPECIÁL! O tom, že příprava na natáčení filmu může být pořádně bolestivá, se přesvědčil Tom Cruise. S Cameron Diaz si zahrál ve filmu Zatím spolu, zatím živi. Podívejte se na jejich akční trénink.

Tom Cruise a Cameron Diaz, Zdroj: distributor filmu

Do kin přichází nová akční komedie

Poslední dobou se to v kinech akčňáky jen hemží. Film Knight And Day (jehož název si v angličtině hraje se stejně znějícími slovy knight-rytíř a night-noc) ale slibuje spíše zábavu a odlehčení. Pod názvem Zatím spolu, zatím živi bude v České republice uveden společností Bontonfilm 29. července 2010.

>>> Recenzi filmu Zatím spolu, zatím živi si můžete přečíst tady <<<

Komedie se soustřeďuje na hlavní pár představovaný hollywoodskými esy Tomem Cruisem a Cameron Diaz. Prchající dvojice zažívá spoustu podivných dobrodružství, při kterých si nemůže být absolutně ničím jistá. Přestože se postavy často dostávají do smrtelného nebezpečí, diváci se podle všeho mohou těšit spíš na smích než okusování nehtů.

Ostřílený režisér, okopaný herec

Režie snímku se ujal šestačtyřicetiletý James Mangold, jehož jméno je filmovým fanouškům jistě známo díky filmům Kate a Leopold, Walk the Line nebo 3:10 Vlak do Yumy. V jeho nejnovějším počinu se kromě hlavních hvězd objevili například Marc Blucas, Paul Dano nebo Maggie Grace.

Je sice pravděpodobné, že každé video, které se z příprav na natáčení dostane na veřejnost, je tak trochu nahrané a dobře promyšlené, ale i tak následující záznam bojového tréninku jistě pobaví.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..