Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

VIDEO: 7. série Dextera odhaluje krvavé tajemství. Mrkněte na ukázku

Jan Neuman

Jan Neuman

22. 8. 2012

Dexter Morgan, démon z Miami, se vrací se záplavou krve a mrtvých těl. Jak se bude vyvíjet jeho příběh po tom, co praskne jeho malé tajemství? Dozvíte se v sedmé sérii, ve které zase poteče krev.

video
play-sharp-fill

Forenzní technik miamské policie a specialista na krev Dexter Morgan má temné a krvavé tajemství. V pracovní době pomáhá policii chytat zločince, v noci se zločincem stává. Své oběti balí do potravinářské folie, zabíjí a následně uklidí. Toto tajemství sdílel se svým otcem, později s několika dalšími lidmi. Před ostatními to tajil a snažil se co nejlépe zapadnout. Nyní se vrací znovu.

Čtěte více: Dexter se natáhne o další dvě sezóny. V hlavní roli jsou peníze

Sedmá série bude mít premiéru již 30. září na stanici Showtime, což je skvělá zpráva pro fanoušky jak samotného Dextera, tak i fanoušky krve ve všech podobách (samozřejmě jen v televizi).

Šestou sérii ukončil dějový zvrat jako hrom, který bude hýbat Dexterovým světem i v sérii sedmé a bude hůř (pro diváka samozřejmě lépe). Konečně se totiž provalí rodinné tajemství, nad jehož prozrazením Dexter tolikrát přemýšlel. Co by se asi stalo, kdyby se jeho malá sestřička, která s ním pracuje na policejní stanici, dozvěděla, co je doopravdy zač? Teď se tato myšlenka stala skutečností i s veskrze zajímavým vyústěním.

Nenápadně, opatrně, tiše, ale hlavně hodně krvavě. Zdroj: Showtime

Utají však svou identitu před ostatními? I přesto, že se Dexter řídí otcovým kodexem, také on dělá chyby. Atmosféra skvěle rozjetého seriálu, která  je zobrazena v traileru, se dá doslova krájet, což je obrovský příslib pro celou sezónu. Přinese i více výletů za lovem a porcování kořisti tak, jak to má Dexter rád, ale i jinak.

Začíná to totiž vypadat, že Dexter konečně začíná objevovat emoce (jakožto člověk, který emoce vůbec nezná). Tedy alespoň něco, co vypadá jako zlost. To vše sečteno a podtrženo znamená, že tam, kde ostatní seriály s přibývajícím počtem sérií odumírají, Dexter ožívá nebývalou silou.

Dexter (Dexter)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, 2006, 60×55 min

Režie: Michael Cuesta, Robert Lieberman, Tony Goldwyn
Hrají: Michael C. Hall, Julie Benz, Jennifer Carpenter, Erik King, Lauren Vélez, David Zayas, James Remar, C.S. Lee, Christina Robinson, Preston Bailey, Daniel Goldman, Geoffrey Pierson, Keith Carradine, John Lithgow, Jaime Murray, Julia Stiles, Peter Weller, Christian Camargo, Mark Pellegrino, Brad William Henke, Rudolf Martin

Premiéra 7. série: 30 září 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: 7. série Dextera odhaluje krvavé tajemství. Mrkněte na ukázku