Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Seriál Dexter se natáhne o další dvě sezóny. V hlavní roli jsou peníze

Redakce

Redakce

24. 11. 2011

FOTO: Michael C. Hall aka DexterI když nutnost dalšího pokračování seriálu zpochybňoval už i představitel hlavního hrdiny Michael C. Hall, nakonec ho vlastník série (stanice Showtime) přesvědčila argumentem nejsilnějším: více penězi.

FOTO: Michael C. Hall aka Dexter

Dexter v akci, Zdroj: distributor seriálu

Jeden z v současnosti nejoblíbenějších zahraničních seriálů vysílaných u nás se i přes své kritizované kvalitativní výkyvy dočká dalších dvou sérií. A i když nesourodost výsledků zaznamenají fanoušci také, pokud se podívají na čísla sledovanosti, stanice Showtime měla eminentní zájem na Dexterově pokračování.

Čtěte více: Podle recenze je Dexter nejcharismatičtější zabiják v dějinách televize

Vše samozřejmě záleželo na hlavní tváři celého seriálu Michaelu C. Hallovi, který vyjednával se Showtime o zvýšení platu. Kompromis mezi nabízenými 20 a požadovanými 24 miliony dolarů jej však podle všeho nakonec přesvědčil, že si Dexter ještě dva roky jeho práce zaslouží.

V Americe v prosinci končí vysílaná šestá série, přesné zprávy o natáčení následujících zatím stanice nevydala. Prezident stanice David Nevins také mimo jiné prohlásil: „Osmá sezóna bude pravděpodobně poslední. Ale nemohu to prohlásil s absolutní jistotou.“ Jinými slovy, za dva roky se bude rozhodovat znovu, a hlavní roli budou opět hrát peníze.

Dexter (Dexter)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, 2006, 60×55 min

Režie: Michael Cuesta, Robert Lieberman, Tony Goldwyn
Hrají: Michael C. Hall, Julie Benz, Jennifer Carpenter, Erik King, Lauren Vélez, David Zayas, James Remar, C.S. Lee, Christina Robinson, Preston Bailey, Daniel Goldman, Geoffrey Pierson, Keith Carradine, John Lithgow, Jaime Murray, Julia Stiles, Peter Weller, Christian Camargo, Mark Pellegrino, Brad William Henke, Rudolf Martin

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Seriál Dexter se natáhne o další dvě sezóny. V hlavní roli jsou peníze