×
TOPZINE.cz

Seriál Dexter se natáhne o další dvě sezóny. V hlavní roli jsou peníze

FOTO: Michael C. Hall aka DexterI když nutnost dalšího pokračování seriálu zpochybňoval už i představitel hlavního hrdiny Michael C. Hall, nakonec ho vlastník série (stanice Showtime) přesvědčila argumentem nejsilnějším: více penězi.

FOTO: Michael C. Hall aka Dexter
Dexter v akci, Zdroj: distributor seriálu

Jeden z v současnosti nejoblíbenějších zahraničních seriálů vysílaných u nás se i přes své kritizované kvalitativní výkyvy dočká dalších dvou sérií. A i když nesourodost výsledků zaznamenají fanoušci také, pokud se podívají na čísla sledovanosti, stanice Showtime měla eminentní zájem na Dexterově pokračování.

Čtěte více: Podle recenze je Dexter nejcharismatičtější zabiják v dějinách televize

Vše samozřejmě záleželo na hlavní tváři celého seriálu Michaelu C. Hallovi, který vyjednával se Showtime o zvýšení platu. Kompromis mezi nabízenými 20 a požadovanými 24 miliony dolarů jej však podle všeho nakonec přesvědčil, že si Dexter ještě dva roky jeho práce zaslouží.

V Americe v prosinci končí vysílaná šestá série, přesné zprávy o natáčení následujících zatím stanice nevydala. Prezident stanice David Nevins také mimo jiné prohlásil: „Osmá sezóna bude pravděpodobně poslední. Ale nemohu to prohlásil s absolutní jistotou.“ Jinými slovy, za dva roky se bude rozhodovat znovu, a hlavní roli budou opět hrát peníze.

Dexter (Dexter)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, 2006, 60×55 min

Režie: Michael Cuesta, Robert Lieberman, Tony Goldwyn
Hrají: Michael C. Hall, Julie Benz, Jennifer Carpenter, Erik King, Lauren Vélez, David Zayas, James Remar, C.S. Lee, Christina Robinson, Preston Bailey, Daniel Goldman, Geoffrey Pierson, Keith Carradine, John Lithgow, Jaime Murray, Julia Stiles, Peter Weller, Christian Camargo, Mark Pellegrino, Brad William Henke, Rudolf Martin

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..