Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Vánoční ježdění v Ústí nad Labem

Samcová Jana

Samcová Jana

17. 12. 2009

TJ TatranChcete si užít vánoční atmosféru z jiného úhlu? Přijďte v sobotu 19. prosince do jezdecké haly na Bukově, kde se od 16 hodin koná tradiční akce Vánoční ježdění.

TJ Tatran - ilustrační foto, Zdroj: tjtatran.cz

TJ Tatran - ilustrační foto, Zdroj: tjtatran.cz

TJ Tatran Ústí nad Labem, která devatenáctý ročník této akce pořádá, zve na odpoledne plné vánoční atmosféry. Pořadatelé slibují bohatý program pro malé i velké. Pochlubí se úspěchy v jezdeckém sportu a dají dětem šanci předvést svým rodičům i ostatním divákům výsledky celoroční práce – dosažené pokroky v jezdeckém umění. Na každého zájemce a hlavně děti čeká vyjížďka na koni, aby si mohli ověřit, že nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně.

Na návštěvníky čeká podívaná na začátečníky při vedené hodině, ale i pohádka s pokročilými jezdci. Chybět nebude klasická čtverylka = předvedení jezdeckého umu a ukázka skákání.

Současně pořadatelé zvou na Skok do nového roku do jezdecké haly na Bukově 1. ledna 2010 od 15 hodin. Akce se zúčastní primátor Ústí nad Labem i četné celebrity. TJ Tatran opět nabídne možnost podívat se na svět z koňského hřbetu.

 

KDY: 19. prosince 2009 od 16 hodin

KDE: Jezdecká hala TJ Tatran na Bukově (za bývalým Baumaxem)

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vánoční ježdění v Ústí nad Labem