Menu
TOPZINE.cz
Apetit

V Česku vychází nová BIBLE, zlatý unikát stojí téměř 60 000 Kč

Redakce

Redakce

7. 9. 2010

FOTO: Zlatá BibleVe středu 8. září bude na tiskové konferenci v Arcibiskupství pražském představena unikátní BIBLE, o jejíž vytvoření a vydání se zasloužila společnost Euromedia Group. Součástí tiskové konference bude i předání BIBLE pražskému arcibiskupovi a českému primasi, Mons. Dominikovi Dukovi OP. Téhož dne (jen o něco později) převezme BIBLI prezident ČR Václav Klaus.

FOTO: Zlatá Bible

Ilustrace z nové BIBLE, Zdroj: zlatabible.cz

Společnost Euromedia Group  vydává v září 2010 ojedinělou BIBLI ve spolupráci s Rakouskou národní knihovnou, která jí exkluzivně zpřístupnila své archivy. BIBLE obsahuje ty nejlepší ilustrace, kterými byly BIBLE zdobeny v průběhu uplynulých staletí – jedná se tak o pestrou a jedinečnou sbírku dokonalých reprodukcí středověkých umělců, předních evropských malířů.

Unikátnost a exkluzivita

BIBLE obsahuje Starý a Nový zákon podle českého překladu Jeruzalémské bible z roku 2009, jehož autory jsou manželé František X. a Dagmar Halasovi.

Jeruzalémská bible vznikla překladem z původních jazyků do francouzštiny a jedná se o jeden z neuznávanějších moderních překladů Písma svatého.

Každý výtisk BIBLE je ručně zhotovený unikát vysoké umělecké hodnoty, má 1070 stran, 259 ilustrací a je ve formátu 24,5 x 34,5 cm. Toto unikátní dílo je vytištěno na kvalitním papíře se zlatotiskem a vychází v limitovaném nákladu 600 kusů. Pořizovací cena je 57 900 Kč, ale pokud si svou BIBLI objednáte do 31. 10., získáte slevu 10 000 Kč!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V Česku vychází nová BIBLE, zlatý unikát stojí téměř 60 000 Kč