Menu
TOPZINE.cz
Apetit

V Česko Slovensko má talent se rozpadla kapela. Plakal i klaun

Veronika Jílková

Veronika Jílková

19. 9. 2011

!Reportáž!Na castinzích v Brně, Praze a Ostravě se objevily další doposud neoceněné talenty, které se snaží prorazit. Mezi (ne)povedenými čísly se objevil i Jan Bajer – mladík, který šel do ČS má talent naplnit svou prázdnotu v srdci.

Možná, že diváci TV Prima viděli kapelu Final Fiction v tomto složení naposledy..., Zdroj: finalfiction.cz

Jeden z nejdramatičtějších účinkujících v Česko Slovensko má talent se objevil v Brně. Z Nymburku dojel na tříkolce a čekal před divadlem celou noc. Když ovšem vyšel na pódium se svým číslem, z moderátorů se linuly věty typu: „To je číslo, nebo omyl?“ O omyl se tedy rozhodně nejednalo.

Povedený beatbox byl doplněn ne tak propracovanou komičností. Jan Bajer, jinak přezdívaný Klaun s úsměvem na tváři, ale smutkem v očích, se celému publiku a tříčlenné porotě svěřil se smrtí bratra. Tato citlivá zpověď nenechala oči Lucie Bílé suché. Díky odvaze a talentu s pliváním do mikrofonu (jak sám popsal svůj výkon) postoupil do dalšího kola.

Další zásadní událost se v tomto přenosu udála skupině Final Fiction. Podle Jara Slávika a Martina Dejdara je talentovaná jen zpěvačka Veronika. Proto byl vynesen návrh, aby do dalšího kola postoupila jako sólo. Klukům z kapely se souhlas Veroniky v žádném případě nelíbil, a tak to bylo možná naposledy, kdy jsme tuto kapelu mohli na televizních obrazovkách vidět a slyšet společně.

Jan Bajer a Patrik Gluchowski - jeden smutnil, druhému se smáli. Zdroj: TV Prima

Mezi další fiaskové výstupy ze třetího přenosu talentové show řadíme zpěv Patrika MikolášeRadomíra Holečka, klavíristu Bebeka a zpěv čtrnáctileté Michaely Habové, kterou porotci ohodnotili slovy: „Tvůj účes je lepší než zpívání.“

Oproti tomu byli porotci nadšení ze svalovce Jiřího Erlebacha, hrajícího na housle, ze vzdušné akrobacie strejdy a synovce, z mentalisty Tomáše Valacsaye ze zábavného cirkusu Unifiction a Lukáše Blažka, skákajícího na jednokolce. Za zmínku stojí i orientální tanec, který Jaro Slávik okomentoval takto: „Dokázala jste stvořit antikoncepční tanec!“

Zapomenout rozhodně nesmíme ani na tanečníka Patrika Gluchowského, o kterém si zprvu publikum myslelo, že neumí chodit, když na jevišti zakopl. Následně z něj ale udělal zakončovací prvek své sestavy, ovšem – pozpátku!

Jako poslední se v přenosu objevil japonský samuraj, který do hry zapojil oba porotce. Třesoucí se Martin Dejdar jen vykoktal: „Já prostě nevím, jestli ho chci ještě vidět.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V Česko Slovensko má talent se rozpadla kapela. Plakal i klaun