Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Twingo, Clio či Mégane? Objevte modelovou řadu Renault!

Francouzská značka aut se od skromného modelu Voiturette dopracovala až na čtvrtou největší automobilku světa. Čím vozy Renault nadchnou?

vozy renault

Renault nabízí pestrou škálu osobních vozů od roztomilého Twinga, přes sportovní crossover Captur až po elegantní Renault Talisman.

Exkluzivní Scénic a Mégane

Moderní Renault Scénic s nedbale elegantním chromovým zdobením a moderními LED světlomety v přední části si zamilujete na první pohled. Chromovými doplňky je vybaven rovněž Renault Mégane Grandtour, který je s výraznými LED světly a logem nepřehlédnutelný.

Skladné Twingo


Model Twingo je ideální pro ty, co shání menší auto do města, které se vejde všude. Rekordní poloměr otáčení oceníte zejména při parkování. Krátká kapota a zvýšená pozice při řízení zajišťuje perfektní výhled.

Sportovní Captur a Kadjar

Renault Captur je pořádné auto, což potvrzují i velká kola zasazená do mohutných blatníků. Spolu s modelem Renault Kadjar patří k  osobním vozům ideálním na cestování, které se navíc nezaleknou ani divočejšího terénu. Do designu crossoveru je laděn také impozantně robustní a přitom velmi elegantní Renault Espace.

Svůdný Renault Clio

Renault Clio se pyšní oblými a ladnými křivkami, ostré úhly na něm nenajdete. Dynamický vzhled mu propůjčuje výrazný předek a sportovní záď. Nový model Clio je vybaven špičkovými funkcemi, které často najdete pouze ve vozech vyšší třídy. Jeho obrovskou výhodou, je jednoduché používání a ovládání. Navíc nové Clio vyniká moderním, ergonomicky řešeným prostorem.

Elegantní Fluence a Talisman

Na modelu Fluence na první pohled zaujmou protáhlé přední světlomety, které autu dávají ostrý a energický vzhled. Neméně elegantní je dlouhý sedan Talisman či jeho kombi verze Talisman Grandtour.

Užitkové vozy Renault

V nabídce Renaultu naleznete také užitkové vozy, které jsou díky své výborné modularitě připraveny přizpůsobit se potřebám vašeho podnikání. Mezi tyto modely patří Renault Kangoo Express, Trafic Furgon či Master. S výběrem vhodné přestavby či nástavby vám poradí prodejní tým v centru RENAULT RETAIL GROUP CZ v Praze na Zličíně, kde se specializují na prodej a servis užitkových vozů.

Another One Drives a Duster?

Součástí skupiny Renault je i značka Dacia. Rumunskou automobilku odkoupil Renault v roce 1999. O 5 let později uvedla Dacia na trh rodinný sedan Logan, který se setkal s velkým úspěchem. Následovala verze kombi Logan MVC a dodávková verze Logan Van.

V modelové řadě dále najdete Logan Pick up, Sandero či známý vůz Dacia Duster, a to již v druhé generaci. Nejnovějšími přírůstky jsou modely Lodgy, Dokker a Dokker Van. Na nové a předváděcí vozy Dacia se můžete podívat na webu nebo přímo v prodejním centru Dacia Praha Zličín.

Centrum Renault Praha-Zličín

Prodej vozů značek skupiny Renault v České republice zajišťuje RENAULT RETAIL GROUP CZ. Součástí široké škály dalších služeb je i moderní showroom v Praze na Zličíně, díky kterému je možné vystavit kompletní nabídku modelů. Společnost získala ocenění „Dealer roku 2013“ a je evropskou jedničkou v prodeji značek Renault a Dacia.

Specializované a certifikované prodejní centrum Renault najdete na adrese Helsinská 166/2, Praha 5, u nákupní zóny Zličín. Autorizovaný Renault Servis Praha Zličín nabízí mechanické opravy, servisní prohlídky, záruční opravy, diagnostiku vozů Renault a Dacia a mnohé další servisní práce. Na Zličíně rovněž najdete i centrum Renault PRO+ určené užitkovým vozům.

Originální příslušenství i náhradní díly

Zajištěn je i prodej originálního příslušenství a součástek – pokud sháníte například náhradní díly na váš Renault Scénic či jiný běžný model, pak jsou k dispozici okamžitě, anebo do 48 hodin po přesunu z centrálního skladu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Twingo, Clio či Mégane? Objevte modelovou řadu Renault!