Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Tvůrci Star Treku a Ztracených natáčí sci-fi film z Oblasti 51

Markéta Davidová

Markéta Davidová

23. 9. 2010

sci-fi - Super 8Kdo je fanouškem seriálu Ztraceni nebo nového Star Treku, jistě ocení zprávu, že se můžeme těšit na nový počin režiséra J. J. Abramse – sci-fi Super 8.

Hlavní představitelé sci-fi Super 8

Elle Fanning a Kyle Chandler, Zdroj: super8news.com

V hlavních rolích uvidíme Kyla Chandlera, známého hlavně ze seriálu Chirurgové, a dvanáctiletou Elle Fanning, sestru známější Dakoty (Válka světů). Projekt se doposud drží v tajnosti, takže podrobnosti o postavách zatím známé nejsou. Víme však, že v dalších rolích uvidíme např. Rona Eldarda (Černý jestřáb sestřelen) a mladičkého Zacha Millse (syn Angeliny Jolie ve Výměně).

Čeho se ve filmu dočkáme? Skupinka mladých amatérských filmařů se chystá režírovat film natáčený na kameru s označením Super 8. Pro natáčení si vybrali Nevadskou poušť. Poblíž se však nachází nechvalně známá Oblast 51 a filmovému štábu se začne dosti komplikovat život…

Sci-fi Super 8 by mělo vzdát poctu starším Spielbergovým sci-fi filmům ze 70. a 80 jako je například legendární Blízká setkání třetího druhu. Samotný Steven Spielberg dokonce sci-fi Super 8 produkuje. Světová premiéra bude s největší pravděpodobností v létě roku 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tvůrci Star Treku a Ztracených natáčí sci-fi film z Oblasti 51