Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Trenčkot: Kamarád do nepohody

Redakce

Redakce

29. 5. 2010

Univerzální kousek, do kterého se vyplatí investovat! Kombinovat ho je snadné, sluší všem. Trenčkot je něco, co tu bylo vždy, a troufám si tvrdit, že tu ještě několik desítek let pobude. Tuto sezónu je to ovšem hit číslo jedna. Navíc v počasí, které teď kraluje, je to praktická věc.

Klasika v různých barvách. zdroj: thegloss.com

Jako první s trenčkoty přišel Thomas Burberry, který si typický střih tohoto kabátu nechal patentovat. Kterého milovníka módy by nehřál ten pocit, že jeho kabát má onu legendární kostkovanou podšívku…  Trenčkot od Burrberry je tedy to nejlepší, co můžete koupit, ale kdo z nás si může dovolit investovat do něj dvacet až osmdesát tisíc?

Obyčejné smrtelníky tedy potěší zpráva, že trenčkotů je teď všude plno. Ceny se pohybují už od 500 korun! Střihy jsou propracované a nezůstává jen u klasických délek po kolena. Značka Burberry představila v letošní kolekci i velmi efektní řasení, které doplňují podobně řešené boty. Je na co se dívat!

Burberry Jaro/Léto 2010. Zdroj: style.com

S čím kombinovat?

Zkombinovat trenčkot a vypadat dobře je jednoduché, pokud vás nenapadne tak šílený nápad, jako obléci si k němu tepláky s teniskami. Hodí se k němu rifle, šaty, ale i sukně. Nejlepší boty, které můžete zvolit, jsou ty na platformě nebo vysokém podpatku, i když to zdaleka není nutné. S trenčkotem budete za dámu v každé situaci!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trenčkot: Kamarád do nepohody