Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Transformers 3 a Thor vyslali do světa svoje první trailery! Podívejte se sami

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

12. 12. 2010

TransformersFilmoví fanoušci se dočkali prvních trailerů k velice očekávaným filmům – třetímu dílu Transformers a komiksovému akčňáku Thor. Na videa se můžete podívat i vy níže v článku.

Transformers

Od třetích Transformers si fanoušci slibují zlepšení, Zdroj: distributor filmu

První díl Transformerů si ihned získal svoje fanoušky, proto s jeho nepovedeným pokračováním přišlo mírné rozladění. V červnu by se ale do českých kin měla dostat trojka, za níž kromě Michaela Baye stojí opět Steven Spielberg. Děj si zatím tvůrci nechávají spíš pro sebe, opět ale uvidíme Shiu LaBeoufa, který se bude snažit zabránit Decepticonům v ovládnutí světa. Akorát mu už po boku nebude stát vysněná žena nejednoho teenagera Megan Fox.

Thorův příběh se inspiroval komiksem od studia Marvel. Blonďatý bůh i ve filmu spadne z Asgardu na Zem, neboť se nechoval dostatečně poslušně. Zde v přestrojení za doktora Blakea ale stejně nedokáže zůstat být normální. Stane se z něj superhrdina (jak jinak). V hlavní roli uvidíme Chrise Hemswortha, který se proslavil hlavní rolí ve sci-fi Star Trek. Kromě tohoto prvního traileru už vyšel i teaser, do českých kin by se snímek měl dostat v dubnu příštího roku.

Transformers 3 (USA, 2011)

Transformers 3 (Transformers: The Dark of the Moon)

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný
USA, 2011

Režie: Michael Bay
Hrají: Shia LaBeouf, Tyrese Gibson, Frances McDormand, John Malkovich, Ken Jeong, John Turturro, Peter Cullen, Kevin Dunn, Ramon Rodriguez, Patrick Dempsey, Rosie Huntington-Whiteley, Micaela Johnson, Josh Duhamel, Keiko Agena

Thor (USA, 2011)

Thor (Thor)

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy
USA, 2011

Režie: Kenneth Branagh
Hrají: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Colm Feore, Jaimie Alexander, Natalie Portman, Anthony Hopkins, Stellan Skarsgård, Adriana Barraza, Stan Lee, Ray Stevenson, Tadanobu Asano, Idris Elba, Kat Dennings, Rene Russo, Clark Gregg, Cassity Atkins

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Transformers 3 a Thor vyslali do světa svoje první trailery! Podívejte se sami