×
TOPZINE.cz

Trailery za poslední týden: 2Bobule, Max a maxipříšerky, Fantastic Mr. Fox

Mr_FoxDalší týden a další trailery pro vás. Tentokrát to bude volné pokračování jednoho z českých filmů z minulého roku 2Bobule, po něm pak zavítáme do dětského světa v traileru k filmu Max a maxipříšerky a nakonec se podíváme na animovanou komedii Fantastic Mr. Fox.

2Bobule

Žánr: Komedie

Režie: Vlad Lanne

Hrají: Tereza Voříšková, Kryštof Hádek, Lubomír Lipský st., Jana Švandová, Lukáš Langmaje, ana Pidrmanová, Jiří Krampol a další

Země původu: ČR

Premiéra v ČR: 22.10.2009

2Bobule na youtube.com

Volné pokračování úspěšné komedie Bobule je konečně na světě a společně s ním k nám přichází i trailer. A co nového nás vlastně čeká ve „dvojce“? Opět budeme sledovat veselé trampoty dvou kamarádů Honzy a Jirky, které známe již z minulého filmu. Honza se teď stará o dědečkovo jihomoravské vinařství, ale zatím se mu příliš nedaří. Když k němu však zavítá Jirka, který se u něj hodlá schovat, začíná jít všechno z kopce přímo závratnou rychlostí.

Co říci k traileru? Člověk by od volného pokračování filmu čekal určitě něco víc, přesto se zdá, že tvůrci sázejí spíše na úspěch předchozího dílu, a tak se příliš nenamáhali s trailerem k tomu druhému. Výsledek je pak jen vzdušnou prohlídkou poklidné jihomoravské krajiny, ale nic víc od něj nečekejte.

Max a maxipříšerky

(Where the Wild Things Are)

Žánr: Rodinný/ Fantasy/ Dobrodružný

Režie: Spike Jonze

Hrají: Michelle Williams, James Gandolfini, Catherine Keener, Forest Whitaker

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 10.12.2009

Max a maxipříšerky na youtube.com

Film vznikl podle světově známé dětské knihy Maurice Sendaka. Max je malý chlapec, který díky vlastní bujné představivosti utíká do vysněného imaginárního světa. Každý z nás má s vlastním dětským světem jistě své, alespoň malé, zkušenosti. Proto si jistě dovede představit, co všechno zde Max může zažít. Je však vysněný svět tím nejlepším místem pro dítě?

Trailer je v celku zajímavým snímkem v trochu netradičním pojetí. Netradiční grafické zpracování vysněných postav vložené do reality dnešního světa a dobrá hudební kulisa jsou něčím, co by nejspíš bylo škoda nechat si jen tak ujít. Proto neváhejte a zavítejte s Maxem do jeho „malého světa“.

Fantastic Mr. Fox

Žánr: Animovaný/ Komedie/ Dobrodružný

Režie: Wes Anderson

Hrají: Meryl Streep, George Clony, Owen Wilson, Bill Murray, Anjelica Huston, Jason Schwartzman

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 5.11.2009

Fantastic Mr. Fox na youtube.com

Drobná knížka Ronalda Dahla se dočkala filmového zpracování, a tak vám nyní přináším krátký výtah děje a hlavně trailer. Film, stejně jako kniha, pojednává o vynalézavém lišákovi panu Foxovi, který se stane trnem v oku farmářům hospodařícím v blízkosti jeho nory. Ti už mají dost ztrácejících se slepic a dalších nepříjemností, a tak se Foxe rozhodnou zbavit. Ten se však společně s vlastní rodinou a přáteli nenechá jen tak lehce odstranit.

Nové grafické pojetí filmu nabízí divákům malou ochutnávku v podobě traileru, který vám tu dnes přináším. Trailer není vůbec špatný a jistě stojí za vaši pozornost. Nepřeberné množství vtipných scén, dobrá hudba a postavy, kterým své hlasy propůjčili slavní američtí herci nabízí zajímavou podívanou. Proto si jej jistě nenechte ujít.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..