Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailery za poslední týden: 2Bobule, Max a maxipříšerky, Fantastic Mr. Fox

Jakub Mikuš

Jakub Mikuš

8. 8. 2009

Mr_FoxDalší týden a další trailery pro vás. Tentokrát to bude volné pokračování jednoho z českých filmů z minulého roku 2Bobule, po něm pak zavítáme do dětského světa v traileru k filmu Max a maxipříšerky a nakonec se podíváme na animovanou komedii Fantastic Mr. Fox.

2Bobule

Žánr: Komedie

Režie: Vlad Lanne

Hrají: Tereza Voříšková, Kryštof Hádek, Lubomír Lipský st., Jana Švandová, Lukáš Langmaje, ana Pidrmanová, Jiří Krampol a další

Země původu: ČR

Premiéra v ČR: 22.10.2009

2Bobule na youtube.com

Volné pokračování úspěšné komedie Bobule je konečně na světě a společně s ním k nám přichází i trailer. A co nového nás vlastně čeká ve „dvojce“? Opět budeme sledovat veselé trampoty dvou kamarádů Honzy a Jirky, které známe již z minulého filmu. Honza se teď stará o dědečkovo jihomoravské vinařství, ale zatím se mu příliš nedaří. Když k němu však zavítá Jirka, který se u něj hodlá schovat, začíná jít všechno z kopce přímo závratnou rychlostí.

Co říci k traileru? Člověk by od volného pokračování filmu čekal určitě něco víc, přesto se zdá, že tvůrci sázejí spíše na úspěch předchozího dílu, a tak se příliš nenamáhali s trailerem k tomu druhému. Výsledek je pak jen vzdušnou prohlídkou poklidné jihomoravské krajiny, ale nic víc od něj nečekejte.

Max a maxipříšerky

(Where the Wild Things Are)

Žánr: Rodinný/ Fantasy/ Dobrodružný

Režie: Spike Jonze

Hrají: Michelle Williams, James Gandolfini, Catherine Keener, Forest Whitaker

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 10.12.2009

Max a maxipříšerky na youtube.com

Film vznikl podle světově známé dětské knihy Maurice Sendaka. Max je malý chlapec, který díky vlastní bujné představivosti utíká do vysněného imaginárního světa. Každý z nás má s vlastním dětským světem jistě své, alespoň malé, zkušenosti. Proto si jistě dovede představit, co všechno zde Max může zažít. Je však vysněný svět tím nejlepším místem pro dítě?

Trailer je v celku zajímavým snímkem v trochu netradičním pojetí. Netradiční grafické zpracování vysněných postav vložené do reality dnešního světa a dobrá hudební kulisa jsou něčím, co by nejspíš bylo škoda nechat si jen tak ujít. Proto neváhejte a zavítejte s Maxem do jeho „malého světa“.

Fantastic Mr. Fox

Žánr: Animovaný/ Komedie/ Dobrodružný

Režie: Wes Anderson

Hrají: Meryl Streep, George Clony, Owen Wilson, Bill Murray, Anjelica Huston, Jason Schwartzman

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 5.11.2009

Fantastic Mr. Fox na youtube.com

Drobná knížka Ronalda Dahla se dočkala filmového zpracování, a tak vám nyní přináším krátký výtah děje a hlavně trailer. Film, stejně jako kniha, pojednává o vynalézavém lišákovi panu Foxovi, který se stane trnem v oku farmářům hospodařícím v blízkosti jeho nory. Ti už mají dost ztrácejících se slepic a dalších nepříjemností, a tak se Foxe rozhodnou zbavit. Ten se však společně s vlastní rodinou a přáteli nenechá jen tak lehce odstranit.

Nové grafické pojetí filmu nabízí divákům malou ochutnávku v podobě traileru, který vám tu dnes přináším. Trailer není vůbec špatný a jistě stojí za vaši pozornost. Nepřeberné množství vtipných scén, dobrá hudba a postavy, kterým své hlasy propůjčili slavní američtí herci nabízí zajímavou podívanou. Proto si jej jistě nenechte ujít.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailery za poslední týden: 2Bobule, Max a maxipříšerky, Fantastic Mr. Fox