Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer Twilight sága: Rozbřesk. Bella má vetřelčí mimino a loučí se s vlkem

Veronika Jílková

Veronika Jílková

16. 9. 2011

Doposud jsme mohli k Rozbřesku vidět pár záběrů z chystané svatby Edwarda a Belly. Nový trailer přináší více událostí z tohoto velmi očekávaného romantického hororu.

Že by už kopalo? Kristen Stewart jako Bella Swan. Zdroj: distributor filmu

Produkce Summit Entertainment uveřejnila na internetu nový trailer k filmu Twilight Saga: Breaking Dawn – Part I.

Edward Cullen (Robert Pattinson) a Bella Swan (Kristen Stewart) v něm pořádají svatební obřad. Jsou na něj pozvaní všichni blízcí přátelé, i obě rodiny. Před Bellou je ale také jeden ne moc příjemný krok. A tím je poslední obejmutí jejího nejlepšího přítele Jacoba Blacka (Taylor Lautner), aby mu se slovy: „Takto si tě budu pamatovat,“ dala své sbohem ještě jako člověk.

Další záběry jsou z líbánek, na které se manželská dvojice vydává do Ria de Janeira. Po svatební noci ovšem Bella zjistí, že je těhotná. Vetřelec v jejím těle rychle nabírá na síle, což jeho matku ohrožuje na životě. Edward proto poprosí o radu svého adoptivního otce Carlisleho (Peter Facinelli), který rozhodne, že Bella musí být proměněna v upírku, nebo ji její dítě zabije.

Mezitím začíná i roztržka mezi upíry a vlky, kteří nechtějí dopustit, aby se narodilo takové poloviční lidské dítě. Jacob se ale do již pojmenované holčičky Esmé tzv. otiskl (situace u vlků, kdy jsou zamilovaní do nějaké ženy, v tomto případě tedy do Belly) a svým argumentem „pokud ji zabijete, zabijete i mě“ začne Bellu ochraňovat.

Snímek natočil Bill Condon a do amerických kin by měl vtrhnout 17. listopadu letošního roku. Na druhou část si fanoušci budou muset další rok počkat.

Twilight sága: Rozbřesk – Část 1. (Twilight Saga: Breaking Dawn: Part One, The)

Fantasy / Romantický / Thriller
USA, 2011

Režie: Bill Condon
Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Peter Facinelli, Kellan Lutz, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Nikki Reed, Taylor Lautner, Elizabeth Reaser, Maggie Grace, Dakota Fanning, Anna Kendrick, MyAnna Buring, BooBoo Stewart, Michael Welch, Rami Malek, Christian Camargo, Mía Maestro, Christian Serratos, Billy Burke, Sarah Clarke, Julia Jones, Alex Meraz, Gil Birmingham, Kiowa Gordon, Justin Chon, Chaske Spencer, Bronson Pelletier, Tinsel Korey, Andrea Gabriel, Noel Fisher

Premiéra v ČR: 17. listopadu 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer Twilight sága: Rozbřesk. Bella má vetřelčí mimino a loučí se s vlkem