Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer The Lone Ranger: Depp a režisér Pirátů se vrací v plné parádě

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

3. 10. 2012

Duo Johnny Depp a Gore Verbinski je zpět. Po třech dílech Pirátů z Karibiku si mohlo gratulovat za Oscara pro animák Rango a nyní se pouští opět do westernu, tentokrát ale hraného.

video
play-sharp-fill

Máme tu první teaser trailer k novému westernu The Lone Ranger. V hlavních rolích se objeví Armie Hammer (veslařské dvojče z The Social Network) a Johnny Depp. V křesle režiséra sedí Gore Verbinski, který má za sebou úspěšné první tři díly Pirátů z Karibiku a také oscarový animák Rango.

Přečtěte si o počátečních problémech s natáčením. Rozpočet byl příliš velký

Už proto, že Verbinski a Depp několikrát spolupracovali, by se dalo očekávat, že právě on bude tou hlavní postavou. Přitom ale ústředního maskovaného hrdinu hraje právě Hammer, zatímco Depp indiána s ptákem na hlavě Tonta.

V jednom z rozhovorů se svěřil, že jako malý často sledoval i stejnojmenný seriál z 50. let. „Pamatuju si, jak jsem na to koukal jako dítě, na Jaye Silverheelse a Claytona Moora. A říkal jsem si: Proč ku*va ten Lone Ranger pořád říká Tontovi, co má dělat?“ uvedl pro magazín EW. Je tak možné, že tady bude mít jeho postava navrch?

FOTO: Film Lone Ranger

Maskovaný hrdina a indián s ptákem na hlavě, toť hlavní hrdinové. Zdroj: Falcon

To se zatím z ukázky usuzovat nedá. Jde o klasický teaser, který spíš jen ukáže pár scén, než aby vysvětloval děj či vztahy mezi postavami. Přesto oproti jiným ukazuje poměrně dost atmosférických scén plných střelby, výbuchů, ale i dramatické rozpojování vlaku. Navíc je pod hudbou podepsán Jack White z The White Stripes, takže nezbývá než se těšit na červenec.

Lone Ranger, The

Dobrodružný / Western
USA, 2013

Režie: Gore Verbinski
Hrají: Johnny Depp, Armie Hammer, Ruth Wilson, Tom Wilkinson, Timothy Hutton, Barry Pepper, Helena Bonham Carter, James Badge Dale, Dwight Yoakam, James Frain, William Fichtner, Leon Rippy, Matt O’Leary, W. Earl Brown, Harry Treadaway, Mason Cook

Premiéra v ČR: 4. července 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer The Lone Ranger: Depp a režisér Pirátů se vrací v plné parádě