Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer Safe Haven: Blíží se další film podle autora Zápisníku jedné lásky

Redakce

Redakce

29. 10. 2012

Říkáte si, že se poslední dobou neobjevil žádný romantický film, který by vašimi emocemi opravdu zacloumal? Počkejte si na snímek Safe Haven a možná se konečně dočkáte.

video
play-sharp-fill

Mladá žena Katie (Julianne Hough) utíká před svojí minulostí. Osud ji zavede do malého městečka v Severní Karolíně, kde se rozhodne nějaký čas zůstat. Je rozhodnutá nenavazovat žádné kontakty a už vůbec se s někým seznamovat nebo se přátelit. Někteří si i přesto k nepřístupné Katie najdou cestu. Mezi těmito vyvolenými je i Alex (Josh Duhamel), vdovec se dvěma dětmi, kterému nakonec Katie otevře i své srdce. Avšak přes štěstí, které Katie prožívá, ji stále pronásleduje temná minulost…

Podívejte se také na nejnovější film podle Nicholase Sparkse Talisman

Jedná se o další film podle bestselleru Nicholase Sparkse. Možná, že vám toto jméno nic neříká, ale v Americe je to spisovatel s velkým S. Jeho příběhy jsou totiž jiné a ne vždy končí dobře. Podle jeho knižní předlohy tak vznikly už filmy Zápisník jedné lásky, Milý Johne nebo nejnovější Talisman.

Spekuluje se o tom, že režisér Lasse Hallström původně plánoval do role Katie obsadit Keiru Knightley, nakonec ale roli dostala Julianne Hough (Varieté). Samozřejmě, kdyby Keira Knightley dostala roli Katie, film by získal větší publicitu. Mladá neznámá herečka má ale takto šanci zazářit a dostat se do většího povědomí nejen diváků, ale i dost možná celého filmového průmyslu.

Jak dlouho bude trvat, než Katie dožene její minulost? Zdroj: Relativity Media

Trailer k Safe Haven je jedna velká romance plná emocí.  Je vystavený tak, že si divák celou dobu říká: „Proboha, co se té dívce stalo?“ Mnoho ale udělal i velmi dobrý výběr hudby, protože píseň Go Your Own Way od Lissie je romantická a dramatická zároveň. Snímek je tak důkazem, že v něm nemusí být hvězdy na to, aby prozatím alespoň ukázka zaujala.

Safe Haven

Romantický
USA, 2013

Režie: Lasse Hallström
Hrají: Cobie Smulders, Julianne Hough, Josh Duhamel, David Lyons, Cullen Moss, Ric Reitz

Premiéra v USA: 8. února 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer Safe Haven: Blíží se další film podle autora Zápisníku jedné lásky