×
TOPZINE.cz

Trailer k filmu The Prince. Bruce Willis se vrací zpátky do formy

FOTO: The Prince
Ve filmu se objeví i jihokorejský hudebník Rain. Zdroj: Lionsgate

(Ne)stárnoucí Bruce Willis jde znovu do akce. Král akčních filmů si však tentokrát nezahraje hodného poldu. Ve snímku The Prince se na prahu šedesátky představí jako zlosyn toužící po pomstě.

video

Paul je bývalý zabiják, jehož dcera je náhle unesena. Únoscem je Omar, vedoucí hlava zločinu, která s ním má nevyřízené účty a touží po pomstě. Pokud chce Paul svou dceru zachránit, musí se vrátit zpět do akce a konfrontovat se se svým někdejším rivalem.

Soudě podle traileru lze očekávat klasickou podívanou ve willisovském stylu. To znamená mnoho akce a na všechny strany létající kulky a snad i vtipy. Přestože šedesátka klepe u Bruce Willise na dveře, herec se svého oblíbeného žánru stále drží. Tentokrát mu bude na plátně dělat společnost Jason Patrick, John Cusack či 50 Cent.

Trailer je plný křiku, výstřelů, pěstních soubojů, automobilových honiček a otázek, zda bude výsledný film něčím víc než jednorázovou béčkovou podívanou. Na odpověď je ale ještě třeba počkat, v amerických kinech má snímek premiéru 22. srpna.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..