Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Trouble with the Curve: Clint Eastwood končí. Podruhé

Redakce

Redakce

12. 8. 2012

O čtyři roky zpátky se Clint Eastwood prostřednictvím dramatu Gran Torino rozloučil se svojí hereckou kariérou. Sliby chyby, říká se, ale v tomto případě to neplatí. Tady se budeme těšit jak malé děti.

video
play-sharp-fill

Starý, na domov zvyklý, poloslepý lovec baseballových talentů Gus (Clint Eastwood), jenž přišel o svou ženu, se opět začne věnovat své práci. Jeho dcera Mickey (Amy Adams) je mu stále nablízku, aby se ujistila, že to zvládne. Napětí mezi otcem a dcerou se ještě zvýší, když se k nim připlete Justin Timberlake.

Čtěte také: Clint Eastwood naznačil svůj herecký comeback už dříve

„Hlavní postava má šanci dokázat, jestli jako hledač talentů ještě za něco stojí – a také jako otec,“ prozrazuje režisér filmu Robert Lorenz. „Mají s dcerou problémy s komunikací. Vždycky je měli a nyní jsou v bodě, kdy se to změní, nebo ne. On potřebuje pomoc a ona se rozhodne, že stojí za snahu.“

Od roku 1993 Eastwood své filmy sám režíroval. Tentokrát to ale bude Lorenz, který je, co se týče eastwoodovských záležitostí, už prověřený dlouholetou spoluprácí. Eastwood se v Trouble with the Curve bude po dlouhé době zabývat pouze hraním. Není to náznak už definitivního rozloučení?

FOTO: Trouble With the Curve foto

Clint a Amy jako otec s dcerou. Zdroj: Warner Bros.

Scenáristé si dali práci s tím, aby každá věta vypovídala něco o charakteru postavy. Vezměte tedy do rukou slovníky a poslechněte si narážky v traileru, které nám role herců přiblíží nejvíc. A pak se už jen můžeme těšit, jak bude vypadat kompletní verze příběhu.

Trouble with the Curve

Drama / Sportovní
USA, 2012

Režie: Robert Lorenz
Hrají: Amy Adams, Clint Eastwood, Justin Timberlake, John Goodman, Matthew Lillard, Scott Eastwood, Robert Patrick, Matt Bush, Ed Lauter, Chelcie Ross

Premiéra v ČR: 6. prosince 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Trouble with the Curve: Clint Eastwood končí. Podruhé