Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Clint Eastwood chce zase hrát. Bude hledat baseballové talenty

Markéta Davidová

Markéta Davidová

11. 10. 2011

Clint EastwoodClint Eastwood svoji hereckou kariéru neukončil Gran Torinem, jak se předpokládalo. Objeví se v dramatu Trouble with the Curve jako stárnoucí hledač baseballových talentů.

Clint Eastwood

Nezapomenutelná role Clinta Eastwooda v Gran Torinu, Zdroj: distributor filmu

Herec a režisér Clint Eastwood si zahraje v dramatu, jehož originální název zní Trouble with the Curve. Zahraje si stárnoucího hledače baseballových talentů, který se chystá se na výlet do Atlanty se svojí dcerou. Drama bude režírovat Clintův dlouholetý přítel a spolupracovník Robert Lorenz, který se jako asistent režie podílel na jeho předchozích snímcích Million Dollar Baby a Tajemná řeka.

Eastwood si naposledy zahrál v Gran Torinu, který rovněž režíroval. Později prohlásil, že to byl poslední film, ve kterém si zahrál. Nicméně nyní naznačil, že to není definitivní rozhodnutí. „Nikdy nevíte, kdy se vrátím…“ prohlásil.

Po Gran Torinu Eastwood režíroval další dva filmy, které se však předchozímu úspěchu nevyrovnaly: Invictus: Neporažený a Život po životě. Velmi očekávaná je jeho biografie kontroverzního zakladatele FBI, J. Edgara Hoovera s Leonardem DiCapriem v hlavní roli.

Chcete vědět, jak bude DiCaprio ve filmu vypadat? Koukněte na trailer

Ve filmu J. Edgar se dočkáme samotného založení FBI v roce 1935 i smrti J. Edgara Hoovera, jehož život provázela řada skandálů. V Americe je premiéra plánovaná už na tento listopad, v České republice zatím bohužel oznámená není.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Clint Eastwood chce zase hrát. Bude hledat baseballové talenty