Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Tři mušketýři: Všichni za jednoho v akční podívané

Román Alexandra Dumase staršího, Tři mušketýři, se dočkal dalšího filmového zpracování. Athos, Porthos a Aramis v doprovodu D’Artagnana na podzim dorazí do kin, tentokrát v poněkud akčnějším hávu.

FOTO: Tri musketyri

Tři mušktetýři, teda… čtyři?, Zdroj: distributor filmu

Dobrodružný příběh o lásce, hrdinství a přátelství není třeba představovat. V jeho nejnovější filmové verzi uvidíme herecké hvězdy v čele s Orlandem Bloomem jakožto vévodou z Buckinghamu a Christophem Waltzem v roli podlého kardinála Richelieu. Nebude chybět ani ženský prvek – Juno Temple v roli královny Anny a zákeřná mylady Milla Jovovich, jejíž obsazení není žádným překvapením vzhledem k faktu, že režisérem filmu je její manžel – Paul W. S. Anderson.

Trailer k dobrodružné romanci ukazuje význam práce mušketýrů s odkazem na vlivné osoby v čele Anglie i Francie 17. století, které se ne vždy chovají tak, jak je maminky v dětství učily. K vidění jsou velkolepé záběry plné soubojů, pohledů z ptačí perspektivy, a kromě cinkání mečů můžeme slyšet i epický hudební podkres. Nechybí ani pokus o vtip, otázkou však je, zda nebude jediný za celý film.

Z videa je jasné, že tvůrci využili všechny prostředky moderní techniky, aby diváky přitáhli do kin. Nebude tak nouze o zpomalené scény či neskutečné úhybné manévry před kulkami, film se navíc bude promítat i ve 3D.

Tři mušketýři (The Three Musketeers)

Dobrodružný / Akční / Romantický
USA / Německo, 2011

Režie: Paul W.S. Anderson
Hrají: Logan Lerman, Ray Stevenson, Matthew MacFadyen, Luke Evans, Mads Mikkelsen, Christoph Waltz, Milla Jovovich, Orlando Bloom, Juno Temple, James Corden

Premiéra v ČR: 13. října 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Tři mušketýři: Všichni za jednoho v akční podívané