Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu The Words: Bradley Cooper se pokusí ukrást cizí příběh

Redakce

Redakce

20. 5. 2012

Sylvester Stallone podle všeho vytvořil nový fimový standard. Pokud chcete, aby do kina přišla hromada lidí, narvěte film hvězdami. Ukázky lákají na jeden štědře obsazený snímek za druhým. A The Words patří mezi ně.

video
play-sharp-fill

Amerika je plná snílků, kteří se snaží stát slavnými spisovateli, sbírat ceny a vydávat bestsellery. Jedním z nich je Rory Jansen v podání Bradleyho Coopera. Život se mu stáčí směrem, který si nepředstavoval. A o jeho tvorbu nemá nikdo zájem. Až do doby, kdy najde sepsanou knihu, kterou nikdo nikdy nevydal. Bestseller je na světě. A Rory musí čelit následkům.

Čtěte také: Jak si Bradley Cooper vedl po boku Roberta De Nira

„První nástřel filmu vznikl už v roce 2000. A stalo se z toho něco, k čemu jsme se neustále vraceli, co jsme přepracovávali, co jsme si oblíbili a co bychom moc rádi udělali,“ prohlásila o filmu polovina tvůrčí dvojice Brian Klugman. V režírování ho doplňuje Lee Sternthal.

Pro oba se jedná o režisérský debut, i když se jako scenáristé podepsali pod úspěšné sci-fi Tron: Legacy. Spojení s Tronem však nekončí u nich. Z jednoho z loňských blockbusterů sem také doputovala Olivia Wilde, společně se stárnoucím a pomalu se na televizi zaměřivším Dennisem Quaidem, opět za stolem sedícím J. K. Simmonsem, chraplavým, ale drsným Jeremym Ironsem a tradičně zatraceně sexy Zoe Saldanou.

Víš, ono to s tou knížkou bylo maličko složitější… Zdroj: youtube.com

Jeremy Irons jako vypravěč zní sice moc hezky, ale za ty dvě minuty se i on ohraje. Eskalující hudba láká na romantickou baladu nebo ve vás vyvolává povědomý pocit, že si chcete koupit colu, každopádně ale netáhne na scenáristicky vyšperkované drama. Ukázka tedy nezanechává čistý dojem a my se nemůžeme zbavit pocitu, že se z toho dalo udělat něco lepšího. Tak snad v samotném filmu!

The Words

Drama
USA, 2012

Režie: Brian Klugman, Lee Sternthal
Hrají: Bradley Cooper, Zoe Saldana, Olivia Wilde, Jeremy Irons, Dennis Quaid, Željko Ivanek, J. K. Simmons

Premiéra v ČR: 22. září 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu The Words: Bradley Cooper se pokusí ukrást cizí příběh