Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu The Truth: Andy Garcia bude střílet kvůli zoufalé manželce

Marek Benda

Marek Benda

14. 11. 2012

OBR: A Dark TruthBývalý agent CIA je najat a vyslán do jihoamerické vesnice, aby odkryl pravdu o tamějším masakru. V hlavních rolích lidská krutost, zločinné akce proti životnímu prostředí a otázky morální a etické povinnosti.

video
play-sharp-fill

Nový kanadský akční thriller má na starosti režisér a scenárista Damian Lee, jehož předešlé filmy se nesetkaly s valnou kritickou či diváckou oblibou. Nyní má pro svůj projekt o pravdě k dispozici ceněné herce. Forest Whitaker obdržel Oscara za výkon ve snímku Poslední skotský král a Andy Garcia, který ztvární bývalého agenta CIA, byl na stejnou sošku nominován za poslední díl trilogie Kmotr.

Andyho Garciu můžete znát z Dannyho parťáků. Připomeňte si ty nejlepší hlášky z filmu

Mužskou sestavu doplní zoufalá manželka Eva Longoria, která si natáčení se zbraněmi užila, jak nás ujišťuje Andy Garcia: „Uvidíte, jak Eva střílí z AK-47 tak, jak jste ji ještě nikdy neviděli.“  Tito to dva herci se v letošním roce setkávají před kamerou podruhé, když před tím spolu natočili válečné drama For Greater Glory.

Tentokrát se přenesou do jihoamerické vesnice až k nelidským činům. Hlavními tématy bude morálka a etika, ale také životní prostředí.

OBR: A Dark Truth

Základem je drsný pohled. Zdroj: Sony Pictures

Trailer filmu A Dark Truth (někdy se uvádí pouze úderný název The Truth) uvozuje hlavní postavu v rozhlasové show. Následuje důrazná hudba podkreslující protesty, revoltující sebevraždu, ale hlavně snahu nalézt ústřední pravdu. S dokumentaristickou vizáží se vynořují černobílé snímky reality. Linie se spojují a bývalý agent CIA již není bez práce.

Bude se střílet, půjde o životy a docílit spravedlnosti proti přesile nebude lehké. Snad se z projektu nestane další zbytečný rádoby napínavý thriller s velkým množstvím olova a kotlem drsných řečí a nafouknutých emocí.

The Truth

Kanada, 2012
Akční / Thriller

Režie: Damian Lee
Hrají: Andy Garcia, Forest Whitaker, Eva Longoria, Deborah Kara Unger, Kim Coates, Kevin Durand, Devon Bostick, Lara Daans, Steven Bauer

Premiéra v USA: 4. ledna 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu The Truth: Andy Garcia bude střílet kvůli zoufalé manželce