Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu The Perks of Being a Wallflower: Emma Watson kazí spolužáka

Veronika Jílková

Veronika Jílková

12. 6. 2012

Aby se Emma Watson oprostila od své životní role Hermiony Grangerové, je třeba se co nejdříve na filmovém plátně ukázat i v jiných filmech. Brzy se tak objeví v novém snímku pod taktovkou nepříliš zkušeného režiséra Stephena Chboskyho.

video
play-sharp-fill

Příběh odehrávající se v 90. letech vypráví o plachém a ne zcela oblíbeném teenagerovi Charliem (Logan Lerman). Ten popisuje svůj život v několika dopisech, jež následně posílá lidem, které ani nezná. První dopis je odeslán v době, kdy nastupuje na střední školu.

Zde se setkává s novými přáteli – Sam (Emma Watson) a Patrickem (Ezra Miller). Dokonce si najde i přítelkyni. To mu ale nebrání v pocitu, že je zamilovaný právě do krásky Sam, která ho od první chvíle očarovala svýma dokonale zelenýma očima.  Noví přítelé mu pomáhají prozkoumat a pochopit věci kolem dospívání, sexuality (včetně homosexuality), drog, alkoholu, komplikovaných vztahů i zneužívání.

Čtěte více: Jakou životní změnou si Emma Watson před dvěma roky prošla?

„Knihu jsem zatím nečetla, ale moji spolužáci na Brown University ji milují. Když jsem jim řekla, že budu hrát ve filmu, který se natáčí podle tohoto románu, začali šílet. Strašně se na celý projekt těším, nabídka přišla v pravou chvíli. Zatím jsem jen nervózní z amerického akcentu, který musím pocvičit,“ svěřila se ještě před natáčením Emma Watson.

Film je založený na stejnojmenném románu samotného režiséra Stephena Chboskyho z roku 1999. Na kontě má zatím pouze film z roku 1995 The Four Corners of Nowhere a po boku Chrise Columbuse (Harry Potter a kámen mudrců) se objevil i v dokumentárním snímku z roku 2006. Herec Logan Lerman si zahrál ve filmu Percy Jackson: Zloděj blesku, Ezra Miller zase účinkoval například v seriálu Californication.

Emma Watson v novém filmu The Perk of Being Wallflower. Zdroj: distributor filmu

Z traileru můžeme usoudit, že se bude jednat o další teenagerovský snímek řešící problémy s láskou, sexem, dospělými i vrstevníky. Čím se ale zrovna tento film má lišit od všech ostatních? Snad upřímností, kterou se vyznačovala i knižní předloha. Dalším zajímavým přínosem bude určitě očekávání, jak se po jedenácti letech strávených okolo Harryho Pottera předvede ta Emma Watson.

Perks of Being a Wallflower, The

Drama / Romantický
USA, 2012

Režie: Stephen Chbosky
Hrají: Emma Watson, Logan Lerman, Mae Whitman, Nina Dobrev, Paul Rudd, Johnny Simmons, Kate Walsh, Reece Thompson, Erin Wilhelmi, Ezra Miller, Nicholas Braun, Dylan McDermott, Melanie Lynskey

Premiéra v USA: 14. listopadu 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu The Perks of Being a Wallflower: Emma Watson kazí spolužáka