Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu That’s My Boy: Syn zvrací, Sandler tleská. Dobrou chuť

Marek Benda

Marek Benda

4. 3. 2012

Nesnáším tě, tati. I takhle mohl vypadat název nové komedie s Adamem Sandlerem. Nakonec má tento snímek název That’s My Boy (v překladu brzy zřejmě To je můj kluk). Sandler ho v necenzurovaném traileru nezapomeneme pyšně použít.

video
play-sharp-fill

Adam Sandler se ve filmu stane příliš brzy otcem, a tak svého syna Samberga (v reálu pouze o dvanáct let mladšího) zanedbá. Po mnoha letech se dozvídá, že se jeho syn žení. Nemůže si nechat ujít tu velkou událost a snaží se jako otec dohnat, co se dá. A syn není nadšený.

Čtěte více: Zatím poslední sandlerovka Jack a Jill se moc nepovedla

„Byl jsem klukem ve škole. Trochu jsem si vyskakoval na učitelku a nakonec jí udělal dítě. A Andy Samberg je mé dítě,“ komentuje Sandler s ledovým klidem zápletku filmu v promo videu. Na to se reportéři pousmějí a jeden z nich zvolá: „To musím vidět!“ Stojí trailer opravdu za to, abychom navštívili kino?

Všeříkající výraz Adama Sandlera, Zdroj: distributor filmu

Nezodpovědný pijan sedí s vyvinutýma kočkama ve vířivce. Dluží desetitisíce na daních a hrozí mu vězení. K tomu se jeho syn žení.

Trailer je vystavěn na Sandlerových hlasitých výlevech, pár nechutnostech a sprostých slovech. Jediné, co může samotný film nabídnout, je sem tam podařená scéna, u které se divák zasměje. Tenhle film by mohla patrně prověřit a ocenit pouze parta opilých lidí. Kdyby se to osvědčilo, vezměte si do kina studenou dvanáctku.

That’s My Boy

USA, 2012
Komedie

Režie: Sean Anders, John Morris
Hrají: Adam Sandler, Andy Samberg, Leighton Meester, James Caan, Vanilla Ice, Milo Ventimiglia, Susan Sarandon, Eva Amurri, Will Forte, Blake Clark, Dana Goodman

Premiéra v ČR: 2. srpna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu That’s My Boy: Syn zvrací, Sandler tleská. Dobrou chuť