Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Sherlock Holmes: Hra stínů. Robert Downey Jr. je jako zmalovaná coura

Marek Benda

Marek Benda

14. 7. 2011

OBR: Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRakouský korunní princ je mrtev. Vypadá to na sebevraždu. To se však nejlepšímu detektivovi s vytříbeným uměním dedukce nezdá. Úmrtí se mu jeví jako část skládačky plánu jeho největšího soka, profesora Moriartyho. Vyšetřování začíná! K tomu mu dopomáhej Dr. Watson.

OBR: Sherlock Holmes: A Game of Shadows

Zběsilý úprk rovná se šílený účes Zdroj: distributor filmu

Robert Downey Jr. opět na chvíli shodil tíživý železný kostým, aby se spolu se svým parťákem Judem Lawem vydal na stopu zločinu. Navigovat je bude režisér prvního dílu, Guy Ritchie. Při vyšetřování se s Sherlockem Holmesem ocitneme nejen v rodné Anglii, ale také ve Francii, Německu a vše vyvrcholí ve Švýcarsku.

Přečtěte si recenzi prvního dílu Sherlocka Holmese

Na zhlédnutí traileru nás nezvykle zve sám herec Robert Downey Jr. Zavítáme do ukázky nabité převleky, tajemnými lokacemi a spoustou vystřílené munice. Nechybí ani kočkování ústřední dvojice a suché hlášky budou opět lítat vzduchem jako dělové koule, stejně jako v předchozím díle.

Celé svižné ukázce vévodí úchvatná hudba snad nejznámějšího filmového skladatele Hanse Zimmera. A to vás stáhne do hry. Tak se obrňte, protože se před přicházející salvou konspirace neschováte.

Sherlock Holmes: Hra stínů (Sherlock Holmes: A Game of Shadows)

USA, 2011
Akční/Mysteriózní

Režie: Guy Ritchie
Hrají: Robert Downey Jr., Jude Law, Nooomi Rapace, Rachel McAdams,  Jarred Harris, Stephen Fry, Kelly Reilly, Geraldine James, Eddie Marsan

Premiéra v ČR: 5. ledna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Sherlock Holmes: Hra stínů. Robert Downey Jr. je jako zmalovaná coura