Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Sherlock Holmes 2. Watson a Holmes zase hláškují

Kateřina Chudobová

Kateřina Chudobová

27. 10. 2011

Druhý trailer nové doylovské adaptace je na světě. Podívejte se na další ochutnávku z očekávaného novoročního filmu Sherlock Holmes: Hra stínů.

Hra stínů

O akční scény nebude nouze, Zdroj: distributor filmu

Náznaky a tajemství střídají mohutné výbuchy, chvaty a pády. Důraz je kladen hlavně na akci a efekt. Tak vypadá další trailer k druhému Sherlocku Holmesovi. Dynamické scény jsou protkány černým humorem, čímž drží diváka stále v napětí. A samotný Holmes je opět představen ve svém transvestickém převleku.

Podívejte se na první trailer filmu Sherlock Holmes: Hra stínů

Zdá se, jako by nový trailer jen kopíroval ten starý. Podobné scény, zpomalené záběry, spousta akce, vysoký počet vypálených kulek a samozřejmě hláškami perlící Robert Downey Jr. v roli Sherlocka. A dokonce i stejná gradující píseň Unstoppable. Přesto je nová upoutávka mnohem temnější a překvapivě méně dějově odhalující.

Možná jsme od nového traileru čekali trochu více. Podstatné ale zůstává, že chemie mezi herci funguje, trailer dokáže upoutat a snad i přivést masy lidí do kin. Pokud se vám předchozí film líbil, věřím, že ani u pokračování nebude zklamání. A totéž platí i pro opačnou skupinu diváků.

Sherlock Holmes: Hra stínů (Sherlock Holmes: A Game of Shadows)

USA,2011
Akční/ Mysteriózní

Režie: Guy Ritchie
Hrají: Robert Downey Jr., Jude Law, Nooomi Rapace, Rachel McAdams,  Jarred Harris, Stephen Fry, Kelly Reilly, Geraldine James, Eddie Marsan

Premiéra v ČR: 5. ledna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Sherlock Holmes 2. Watson a Holmes zase hláškují