Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Madagaskar 3: Známá parta pojede do Evropy a cirkusu

Kateřina Chudobová

Kateřina Chudobová

12. 12. 2011

DreamWorks odhalil trailer k novému filmu Madagaskar 3. Oblíbená zvířecí čtyřka se v něm vydá do Evropy a okusí i cirkusový život.

Madagaskar 3

Bude to jízda, Zdroj: distributor filmu

V prvním díle se skupinka zvířat z newyorské zoo v Central Parku ocitla kvůli nepodařenému útěku v Africe. V druhém pokračování Madagaskar 2: Útěk do Afriky na vlastní kůži pocítili, jaké je to bojovat o přežití. Třetí pokračování zavede lva Alexe, žirafu Melmana, zebru Martyho a hrošici Glorii do Evropy.

Známá čtyřka se při své dlouhé cestě zpátky do zoo ocitne v kočovném cirkuse. Je tedy jasné, že o vtipné gagy a absurdní scénky nebude nouze. Na cestě se k nim připojí také další známé zvířecí tváře – opice, lemuři a oblíbení tučňáci. Doufejme, že třetí díl Madagaskaru bude lepší než seriálový spin-off Tučňáci z Madagaskaru.

Čtěte více: Tučňáci z Madagaskaru se dočkají vlastního celovečerního filmu

K Madagaskaru 3, který se do českých a slovenských kin dostane v červnu 2012, se vrátily všechny populární celebrity z prvních dvou dílů. Můžeme se těšit na Bena Stillera, Chrise Rocka, Davida Schwimmera, Sachu B. Cohena a další. Režie se ujal opět Eric Darnell, který má na svědomí oba předchozí díly a snímek Mravenec Z.

Scénář vytvořil Noah Baumbach, jenž stojí za snímky jako Život pod vodou a Fantastický pan Lišák. Snad nezklame ani u tohoto filmu. Navíc první trailerová jízda slibuje hodně akce a vypadá to, že hlavními aktéry se mimo zvířata také stanou lidské postavy.

Madagaskar 3

Animovaný/Komedie/Rodinný
USA, 2012

Režie: Eric Darnell
Hrají: Ben Stiller, David Schwimmer, Frances McDormand, Chris Rock, Jada Pinkett Smith, Sacha Baron Cohen

Premiéra v ČR: 14. června 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Madagaskar 3: Známá parta pojede do Evropy a cirkusu