Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Tučňáci z Madagaskaru se dočkají vlastního celovečerního filmu

Není divu, že se madagaskarští tučňáci objeví ve filmu v hlavní roli. Už v obou dílech samotného Madagaskaru, kde jsme černobílou čtyřku poznali, v podstatě ukradli slávu lvu Alexovi a spol. a byli to především oni, kdo bavili filmové publikum.

FOTO: Tucnaci z Madagaskaru

Černobílé kvarteto má hlášek plné zobáky, Zdroj: distributor filmu

Pro Kowalského, Skippera, Vojína a Rica to však nebude první samostatný projekt. Už v roce 2008 se objevili ve vlastním seriálu Tučňáci z Madagaskaru. Navíc mají i svůj krátkometrážní snímek, jedenáctiminutový The Madagascar Penguins in a Christmas Caper.

Společnost Bonton tak tímto krokem v podstatě půjde ve stopách Shreka, který nyní uvolnil ze svých řad roztomilého kocoura, jenž se tak objeví jako hlavní postava ve filmu Kocour v botách.

O scénář k tučňákům se postarají autoři animáku Megamysl, všechno ostatní kolem filmu je ale zatím pouze ve fázi příprav. Není zvolen ještě ani název, natož pak režisér či datum premiéry.

Mnohem více informací je naopak o snímku Madagaskar 3, kde se tučňáci samozřejmě taky ukážou. Tentokrát bude zvířecí partička z newyorské zoo cestovat napříč Evropou jako součást cirkusu. Režisérem bude, stejně jako u dvou předchozích dílů, Eric Darnell. Film se v kinech poprvé objeví 8. června 2012.

Madagascar 3

Animovaný/Dobrodružný/Komedie/Rodinný
USA, 2012

Režie: Eric Darnell
Hrají: Ben Stiller, David Schwimmer, Victoria Beckham, Frances McDormand

Premiéra v ČR: 14. června 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tučňáci z Madagaskaru se dočkají vlastního celovečerního filmu